1. ?.
  üzerinden koca 1 hafta geçmesine rağmen, halen fenerbahçe'nin şampiyon olamayışı üzerinden espiri yapmaya çalışan zevzektir. öyle bir kuyruk acısı vardır ki, eline geçen bu kozu haftalar boyu da kullanacak olan zevzektir aynı zamanda. mesela bu 1 hafta içerisinde maden işçileri hayatını kaybetmiştir, kemal kılıçdaroğlu chp genel başkanı seçilmiştir vs. vs. gündemimiz sürekli değişmektedir. ama bu zevzek fenerbahçe acısını espiri yaptığını zannederek dindirmeye çalışmaktadır. allah akıl fikir versindir.
  10 -16 ... phoebus
 2. ?.
  (bkz: 6-0 ın 2002 de kalmış olması)
  (bkz: halen ağlayan melis)
  10 -3 ... shadowofdonkey
 3. ?.
  zamanında ezim ezim ezilmiş şimdi bu ezikliğinin acısı çıkarmaya uğraşan zevzektir. ama şunun farkına varmalıdırlar ki fenerbahçe 2. liğe sevinirken kendilerinin sevinecek bir boku yoktur.
  6 -8 ... ottoman3541
 4. ?.
  en fazla 6s espirisi yapan zevzek kadar ezik olandır.
  2 -5 ... berkedede
 5. ?.
  saçma sapan istatistiklerle, geçmişteki maç sonuçlarıyla, amatör branş başarılarıyla vs. konuyu değiştirmeye çalışan bu kadar ezikbahçeli varken bu tarihi göt oluşla dalga geçmeye, eğlenmeye devam eden insandır. candır.

  üstelik bu ilk değildir. (bkz: 2006) (bkz: 20 45)
  bunlarda bu zihniyet olduğu sürece son da olmayacağı kesin.
  5 -4 ... super sperm
 6. ?.
  hala 6-0dan bahseden zevzeklerin sevmediği zevzektir. öyle bir zevzektir ki üzerinden kaç seçim geçmiştir. ülke kuş gribi domuz gribi görmüştür, ne cem garipoğulları ne katiller geçmiştir ama o tarihi hala unutamamışlardır. artık nasıl bir kuyruk acısıysa bu(!). bu zevzekler bir hafta önce yaşanmış olayı unutmamamızı, dalga geçmemezi beklerken 8yıl önce yaşanmış olayı temcit pilavı gibi önümüze sürerler. 6-0lık maçtan bahsedildiğin de karşılık olarak uefa kupasından bahsedildiğin de bırakın geçmişte yaşamayı derler.
  5 ... gorkeminetor
 7. 1.
  şampiyon olmadan, şampiyon olduk diye sevinen taraftar yoktur. fenerbahçe esprileri daha çok devam eder.
  4 -1 ... babanin oglu beton kemal
 8. 2.
  her yenilgi sonrası ama bizim uefamız var diyen zevzektir. o uefa da olmasa ne yapacağı merak edilen zevzektir.
  1 -6 ... phoebus
 9. 3.
  ota boka 6-0 esprisi yapan zevzek kadar zevzek olmayandır.
  5 -2 ... dobrowski
 10. 4.
  fenerlilerin acılarını unutmak-unutturmak amacıyla açtıkları başlıkların sonucudur efem. zorla fenerbahçe şakası yaptırırlar kendilerine sonra da kızarlar nasıl ayar versek diye başlık açarlar. amaç yenilen ayarı unutmaktır ama zorlamayın beyler unutulmaz.
  bakınızlar fenerlilerin açtığı başlıklardır yani kaşıntı göstergesidir.
  (bkz: fenerbahçe 18 galatasaray 1)
  (bkz: halen fenerbahçe espirisi yapan zevzek)
  3 ... calandros