1. 1.
    Tüm halay başı olan canların muzdarip olduğu bir sorun, sorunsal, dert, sıkıntı.

Alıyorsun mendili eline, geçiyorsun halayın başına sanıyorlar ki derdin tasan yok hayatın dört dörtlük. Maalesef öyle değil dostlar. Mendilimiz bizi a noktasından z noktasına götürürken dertlerimiz sorunlarımız yine de kafamızdan gitmiyor ve buna rağmen mendil tiryakiliğimizi bırakamıyoruz işte. Hayat bazen çok zor.
    3 ... kara erik habbesi
  2. 2.
    Halaya ortadan giriyorsun mutsuz diyorlar.
    1 ... judas
  3. 3.
    Bizim insanlarımızın ortak yanılgılarından biridir bu.

Eline mendil alıp halayın başına geçen herkesi mutlu sanıyorlar fakat öyle değil işte. içlerinde ne fırtınalar kopuyor kimse bilemez. Anlıyor musunuz?
    5 ... kara erik habbesi
  4. 4.
    sanki bana cumhurbaşkanı olmuş.

öyle de bir havası var.
    1 ... he gulum he he de gitsin
  5. 5.
    Ön yargılı insanlarımızın yanılgılarından biridir bu da.

Bilmiyorlar içimizde ne fırtınalar ne kederler var.
    3 ... kara erik habbesi
  6. 6.
    Keşke zannettikleri gibi olsaydı.

Bakmayın halay başı olan insanların öyle neşeli göründüklerine, içlerinde ne fırtınalar kopuyor bilemezsiniz.
    ... kara erik habbesi
  7. 7.
    Bir de şeyimin başı var. Onlar da mutsuz mu acaba.
    2 -1 ... the sakal
  8. 8.
    Aşırı özgüvenli tipler olmaları çok hoşuma gidiyor bu halay başlarının, adamlar eğlenmeyi biliyor hangi ortamda olursa olsun, ben mesela bırak halay başı olmayı kalabalık yerde halay bile çekmem son sırada o ne öyle el ele tutuşup değişik hareketler.
    1 ... sezenist a feminist
  9. 9.
    halay başı oluyorsun mutlusun sanıyorlar

Edit: başlıktaki söz mahmut tuncer' e değil bana aittir ama kendisi idolümdür halay konusunda, Bize mendil versinler dünyayı yerinden oynatalım evet.
    2 -1 ... kara erik habbesi
  10. 10.
    Bi halay eğlencemiz vardı ona da sosyal mesafe çubuğu getirmişler. Bu durum bir kere halay prensiplerine ters.

Tengrim, bir virüs yüzünden halayımızdan bile olacağımız söylense asla inanmazdım. Biz bunu yaşayacak ne günah işledik.
    ... kara erik habbesi