1. 1.
  vardır böyle dümbelek tipler. tüm düğün boyunca halay çekilmesini bekler, cebinde boy boy mendil bulundurur. bir kaç figürü de vardır elbette lakin bunu bir karizma zanneder. dersin ki halay ekibi agorada toplanmış felsefe konseyidir o da düğün aleminin kirkegaard'ı.
  9 ... antilopyawrusu
 2. 2.
  salladığı mendil inşallah sümüklü değildir de kazirması çizilmez denilesi dümbelekdir...
  2 -1 ... efe misin
 3. 3.
  kimi zaman zannettiği şey gerçek olan dümbelek çeşididir.mutlaka halaybaşını karizmatik gören dümbelek kız vardır o düğünde.
  2 ... neokurumneyazarim
 4. 4.
  öyle yada böyle bişeylere baş olmuştur. otobüse itip kakılma sonucu son binen, sıralarda dışa atılan, soğana bile baş olamayan biri en nihayetinde halaya baş olmuştur sevinmesi hakkıdır. hem yaptığı olay azımsanmamalı benim gibi halay çekemeyen birinin halay başlarına saygı duyması gerekir. alay başları lütfen.
  3 ... cayyas
 5. 5.
  standartların üstünde halay figürleri ile diğer halay ahalisinin de bu figürleri yapmaya çalışıp lakin yapamadıklarından ötürü onları canından bezdiren, "ulen nerden girdik halaya" dedirten şahıs.
  3 ... companero
 6. 6.
  bir anda halayın vitesini arttırıp saatte 180km/saat hıza çıkartabilir .
  2 ... saturdaynight
 7. 7.
  eğer bu dümbelek bir kadınsa ve kafam kadar memeleri varsa, kendisi değil memeleri halay çekmektedir. işte bu, gerçek anlamda rezil bir görüntüdür. askılı ya da straplez kıyafetinden memeleri her an dışarı çıkacakmış gibi olur, ki zaten memelerinin tek görünmeyen yeri uçlarıdır o saatten sonra. bir de bıngıl bıngıl bir hanımsa bu, lütfen kafanızı başka yöne çeviriniz.
  1 ... filozofil