1. 1.
  oto çekici terörüne kurban gitmiş pert olmuştur, en kötü ihtimalle ağır hasar kaydı siciline işlenecektir.

  park yasağı olduğunu düşündüğüm yerde park etmiş otomobili çekerken çekicinin halatı kopuyor ve otomobil 2 metreden yere kapaklanıyor.

  bu ne sorumsuzluk, bu ne vurdum duymazlık insan akıl erdiremiyor. bu şekilde çalışan iş makinalarının bakımı neden yapılmaz. tonlarca ağırlıktaki otomobilleri kaldırmaya yarayan halatları neden kontrol edilmez ki?

  sanırım ihmalkarlık, başka bir açıklaması olamaz bu durumun. araç sahibi aracını bu halde gördüğünde nasıl tepki verecek acaba? şok geçirmesi muhtemel.

  çekici şoförüne, trafik polisine ağız dolusu küfür etse yeridir. araç trafik akışını engelleyecek şekilde park edilmemiş, yaz cezanı git. ama yok 200 tl kazancak ya o yüzden mutlaka çekilcek o araç.

  e şimdi n'oldu, el birliği ile adamın aracının a*ına koydunuz. araç sahibi sizi s*kse hakkıdır.

  http://www.hurriyet.com.t...2-metreden-dustu-40988038
  1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 2.
  halatı kopan çekiciden düşen otomobil

  evet bayağı bi' 2 metre var. kadın da basketbolcu. bu haber editörlerinin olayı abartma çabalarına hayranım doğrusu.

  ayrıca çekici dava edilip zararın tamamı karşılanır diye düşünüyorum. yani mantıken öyle olmalı.
  1 -1 ... borulce
 3. 3.
  bundan tam 3 sene önce bakırköyde meydana gelmiş olayın benzeridir. bizim şirketin bulunduğu apartmanın üst katlarında ikamet eden bir teyze usul usul markete giderken bu çekicilerden bir tanesi yakaladığı 2 araç ile birlikte son sürat otoparka doğru yardırırken virajda arkada çekerek getirdiği arabayı nasıl beceriyorsa düşürüyor. düşen araba bu bizim komşu teyzeye vurup bunu 3*4 metre fırlatıyor. kadının bacağı ve kaburgası kırılmıştı olaydan ötürü.

  sonrasında ne oldu devlet veya emniyet her neyse tazminat mı ödedi, o çekicileri kovdu mu ne yaptı bilmiyorum. ama 3 senede değişen hiçbir şey yok. aynı cadde üzerinde aynı viraja aynı sürat ile giriyor bu hatalı arabaları toplayan çekiciler. adamlara günde şu kadar araba çekerseniz ikramiye mi alırsınız diyorlar bilmiyorum ama bakırköy içerisinde nizami hızda seyreden bir çekici görmüyorum yıllardır. adamlar sanki yangından mal kaçırır gibi ufacık caddede 60-70-80 le gidiyorlar gözümüzün önünde. o bahsettiğim caddede ufak araba ile maksimum 40 km ile gitmen gerekiyor çünkü çok sürprizli ve 2 virajı olan bir cadde.
  3 ... mel mel bakan gibson