1. 1.
    dedikodu..! bir çirkin, bir çirkin, sormayın gitsin..! yaşı 46 aynı travesti gibi bir şey..! ama var ya, bunda bir havalar, bir havalar, heyhat..! sankim estetik cerrah..! şimdiye kadar en az 35 doktorun kolunda gezdi hiç birine yamanamadı, daha doğrusu kendini kakalayamadı..! geçen gün halam anlattı, şimdilerde evde ağlayıp dururmuş zarı zarı..! hemşire okulunu ilk bitirdiğinde, uzman çavuş bir anadolu çocuğu bununla evlenmek istemiş, ama kibir müptelası bu mutluluk düşmanı yelloz, çocuğa yol vermiş..! şimdi de ağlaya ağlaya, keşke o uzman çavuşla evlenseydim, boyumca çocuğum olurdu der dururmuş..! akıl başa geldi ömür bitti, demir tava geldi kömür bitti..!
    2 -1 ... kisskissbangbang
  2. 2.
    bu gün kendisine bu açtığım başlığı gösterdim.. dedikodu olmaktan çıktı rahatladım.. safdilli olmak beni hep rahatlatıyor.. ama hala kızı baya bozuldu.. süngüsü düşmüş asker gibi oldu.. gerçekler acıtır..
    1 -1 ... kisskissbangbang
  3. 3.
    nihayet halamın kızını evlendiriyoruz.. * morg görevlisi 47 yaşında bir abiyle hemde.. evlensin de eline yüzüne biraz renk gelsin.. darısı tüm bekarların başına..
    2 -2 ... kisskissbangbang
  4. 4.
    Doktora kapağı atsaydı daha iyiydi bence.*
    2 ... kale3112
  5. 5.
    Enişte ölüyü diriyi sikmiş gözü hemşireye dikmiş.
    8 ... ulkucuwolf
  6. 6.
    onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine diye sona erecek bir masal başlangıcıdır.
    1 ... monk of monkmountain
  7. 7.
    için mutlu son seni aile üyeliğinden reddetmesi olacaktır.
    2 ... fanfan la tulipe
  8. 8.
    laf aramızda, halam evlendirelim de, bir kurtulalım şu manyaktan dedi.. kız iyice sapıtmış anlayacağınız.. evde gizli gizli ağlayıp dururmuş.. baharda geldi zaten..
    ... kisskissbangbang
  9. 9.
    düğün bu pazar olacak.. bizimkinde bir heyecan, bir heyecan..! sanki evlenmezse dünya duracak..! allah'ım yarabbim bu nedir böyle yav..!
    -2 ... kisskissbangbang
  10. 10.
    onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine diyelim ve bahtiyar olsunlar dileklerimizle tebriklerimizi iletelim.
    4 ... monk of monkmountain