bugün

ulu önder, başöğretmen, son kurtarıcı, fakirin dostu yüce insan, namaz kılan, gerçek müslüman recep tayyip erdoğan'ı hala sevmeyen insanların var olmasıdır.

büyük önderin bu ülke için yaptıklarını görmeyip, o'nu karalayıp, hakkında atıp tutup sağda solda prim yapan utanmayıp namaz da kılmayan çakma müslümanlardır bunlar. bir insan müslümansa nasıl recep tayyip erdoğan'ı sevmez biz mütedeyyin kesim bunu bir türlü anlayabilmiş değiliz. geçen gün yaşanılan ibretlik bir olayı burada paylaşmak isteriz. kanınızın donacağını garanti eder imanında zayıflık hisseden kimselerin devamını okumamasını salık veririz:

- selam x kişisi yine namaz kılmaya başlamadın sanırım.
+ sana ne yahu benim namazımdan deli misin nesin!
- nasıl bana ne nasıl müslümansın sen!
- müslümanım ulan sana mı kanıtlayacağım!
+ allah bilir ulu önder recep tayyip erdoğan'ı da sevmiyorsundur sen!
- iyi dedin hem de hiç sevmiyorum!

işte kanınızın çekildiği, göyazşı namazlarına boğulduğnuzu düşündüğümüz ibretlik olay böyle gelişmiştir. düşünün ki bir insan 2011 yılının son çeyreğinde hala ulu önder'i sevmeyip kadirni kıymetini bilememektedir! bu ne elem vericidir bu ne zikir çektirici bir durumdur!

ancak biz mütedeyyin kesim bu küffarlardan korkmamakta ve bütün namazlarımızla üstleri,ne yürümekteyizdir. ulu önderimizin de imanını arkamıza alarak bir gün tüm bu naletliklerin son bulacağı günleri iple çekmetyezidir...
hala tayyip erdoğanı seven insan olması gerçeğinde olduğu gibi, kabullenilmesi gereken bir gerçekliktir.

edit: imla
sevmek de sevmemek de özgür iradeye bağlı olduğu için yadsınılmaması gereken durumdur.
gereksiz bir başlıktır.
yorulan harflere yazık.
byte israfı ayrıca.
fazla değil üç vakte kadar, tayyip beye kitap ineceğini düşünen şabalak serzenişidir. köfte ve yemeklerinizde bundan sonra arap baharı değil bildiğiniz köfte baharı kullanın, midenizdeki bulantı, gözünüzden dökülen yaşlar, içinizdeki öfke ve nefretin sona erdiğini ve namaz kılmayan insanları bundan sonra daha az düşüneceğinizi fark edeceksiniz. ayrıca rahatlayın göz yaşları dökecek, kendinizi paralayacak bi durum yoktur, relax olun rahatlayın, din elden gitmiyor, tayyip bey aynı yerinde oturuyor, isteyen seviyor istemeyen sevmiyor, her şey süt liman sakin olun canım, sakiiin sakiiin tamaaam. şimdi namazınızı kılın tayyip beye dua edin sütünüzü şerbetinizi için yatın uyuyun; uyuuu uuyuuuuuuu. oh be kurtulduk devam arkadaşlar! bu gece bardaaaa gönlüm hovardaaaa çalsın sazlar oynasın kızlaaaaaaar . . .
Erdoğanı ulu önder yaptınız, sıra peygamberlikte mi? Yüce kurtarıcıymış da bilmem neymiş te. Yeter lan.
Ülkede hala aklı başında olan, kendinin ve çocuklarının geleceğini iki torba kömüre, üç paket makarnaya satmayan; dini duygularının da sömürülmesine asla izin vermeyen insanların olmasıdır. Bir de ''gecmis zaman olur ki'' tarzı, beyni örümcek ağları ile kaplanmış, ülkenin geleceği zerre kadar umrunda olmayan, bademlerin kölesi haline gelmiş, başbakanı peygamber gibi gören (önceden padişah gibi görüyorlar diyordum da abartma diyorlardı), modern cumhuriyetimizin yerini insan haklarının zerre kadar önemsenmediği gerici islami bir rejimin yerini almasını isteyen tipler vardır ki; işte bu tipler ülkeyi büyük bir tehlikeye atarlar. Madem müslümanız diye geçiniyorlar, öteki tarafta atalarının yüzüne nasıl bakacaklar onu da ayrıca düşünmekteyim. Bir başka canımı sıkan konu da bu şakirtin Tayyip efendiye sürekli ulu önder, başöğretmen falan demesi. Ya arkadaş deli mi sevdi(!) seni diye bir laf var. Ne yaptı da ulu önder oldu, ne yaptı da baş öğretmen oldu? O dediğin sıfatlar bu ülkenin tarihinde bir kişiye ait. Onun kurduğu düzeni de yıkamazsın arkadaş, bademini uçururlar yeminle.
umut vericidir.
hala bu ülke için umut olduğunun kanıtıdır.
(bkz: normal)
kırsal kesimde yaşayan insanların genellikle kullandığı söz:
2.Atatürk vallahi.
gayet normaldir. herkes herkesi sevmek zorunda değildir. şu zihniyeti değiştirin artık be kardeşim...
peygamber mı sanki sevilmek zorundada değil.
edit: ne eksiliyonuz sanki sevmek zorundamıyız! tayyibinizide alın gidin! (bkz: sözlük yan gelip yatma yeri değil)
gayet doğaldır. neticesinde herkes herkesi sevmek zorunda değildir.
kafası çalışan ve gerçekleri gören insanların daima var olacağını anlamakta zorluk çeken yalakaların, tüm ülkenin zamanla rte'yi seveceği umudu içeren ünleyişidir.
Öncelikle ulu önder ve başöğretmen tabiri Mustafa kemal'e aittir. Türkiye'nin son kurtarıcısıda mustafa kemal atatürk'tür. Herkes haddini, yerini ve sıfatını bilmeli. Bu türkiye de böyle alışılagelmiş, böyle de gidecektir.
sevilecek bir yanı yoktur. evladım olsa uzaktan sapan yardımıyla beslerdim.
hala umut var demektir.
gayet haklı olan insanlar topluluğudur...*
(bkz: biri benden mi bahsetti)
nolmaldir.

(bkz: evlat olsa sevilmez)
güncel Önemli Başlıklar