bugün

marka tutkunudur. onun olayı etiketdir, içeriği pek tınlamaz.
note 4 ü beğenmiş insandır.
(bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)

Iphone mallarindan daha akılcıdir.

Valla geceden sabaha kadar galaxy note 4 için avm bahçelerinde sabahlayan kişiler görmedim. Ancak embesil apple kullanicilari iphone 6 için geceden sabaha kadar bekler.
elimde note 3 var, piyasadaki bi çok telefondan iyi hiçbi sorunu yok neden samsung almiyim?
Ericsson olduğu o ilk günleri unutmusta iphone havasina girmiş telefon tribi bu.
henüz sony xperia serisini keşfetmemiş insandır. yazık.
Blackberry den haberi yoktur. blackberry yükselişe geçti bu sıralar. şu bolt 9780 bi elimde olsaydı..m
Tasarım olarak kendini bir türlü geliştiremeyen bir markaya hasta olmuş ya da alışmış insandır. Sony xperia kullanması önerilir.
samsung kesinlikle para tuzağıdır. samsung kullananlar sövmesin. ha kullanırsın o senin görüşün para boktur eyvallah allah daha çok versin kardeşim. ama 1200 liralık s4 ün klavyesinin dahi kastığını görmüş biri olarak kimseye samsung aldırmıyorum. 2012 yılında 1499 liraya lg optimus g e975 aldım aradan 3 yıl geçti daha 1 tane kasma görmedim. olay şu; samsung bir isim yaptı piyasada ondan sonra nede olsa millet alıyor diye çatur çutur kazıkladı milleti. ha bu arada ben optimus g alırken s4 2000 liraydı.
"Bir iphone 5s kullanıcısı olarak şükretmekteyim." cümlesinin ters versiyonunu kuran kişidir.