bugün

amaçları merak edilen insanlardır. 21. yüzyılda hala varlar..
bir insanı düşünce tarzından dolayı eleştiremezsin.o insan kendi mentalitesine göre kendi çapında işler yapıyordur.zira sana zararı varsa o zaman karşı çıkarsın.ortalık kara çarşaflılarla kaynasa hiç sorun olmaz.iki dekolte iki de bacak göremediğimiz için suçu kapalılara atmayız.
düsünürüm tek bir elbiseyle koca ömrü geçirirler. öyle bir sevgiliniz olsa alisveris sikintisi çekmezsiniz. ayni zamanda da ayni boyda olan herkesi o sanabilirsiniz. maliyet unsuru da önemli tabi.
Hala çıplak gezen insanlar var , onlar çarşaflara gore çok daha eski sayılırlar , artık 21.yy'dayız ve hala varlar.
tarih öcesi kadınları gibi çıplak gezenler de var. valla bak. ben gördüm. onların amaçları ne ola ki? *
hala insanları kılık kıyafetiyle yargılayan insanların olması.
(bkz: hala derken)
kılık-kıyafet inkılabının getirildiğinden habersiz olabilirler. Öğretmemiştir ailesi, okuldaki hocalar. Bilmiyorlardır atatürk'ün ilke ve inkılaplarını.
etraf da bu kadar sapik bi o kadar da tecavüzcü var oldugundan hic de yanlis yapmiyorlar.
tescilli bir ateist olarak sana ne ya..ağım demekten kendimi alıkoyamadığım durumdur.
kadınların her daim ezildiğinin kanıtıdır.
kara çarşaf olayı gerçekten saçma kapalı kadınlarımız için daha çağdaş olan kıyafetler varken onları giymek. (bkz: pardesü)
6 yaşındayken altında ne var diye merak edip eteğinin altına girdiğim insan modelidir. göbeğine kadar sünmüş memeleri görünce örtünmelerine hak verdim.
hala azami derecede islam'a riayet edenlerin olduğunun güzel haberidir. bu topraklar çarşaflı nene hatunlarla kazanılmıştır, kokonalarla değil *
hala azami derecede islam'a riayet edenlerin olduğunun güzel haberidir. bu topraklar çarşaflı nene hatunlarla kazanılmıştır, kokonalarla değil *
zorla giydirilmediği sürece kimseyi ilgilendirmeyen durumdur ayrıca 21. yüzyıla geldik diye kadınların her yerini açması mı gerekiyor bu mantıkla bakarsak kadınlar 25. yüzyıla geldiğimizde ne yapmalılar?
normaldir.

özgür, eşit bir ülke her fikirden, her ırktan, her cinsiyetten ve her kılık kıyafetten insanları bünyesinde hoşgörü(!) içinde bulunduran ülke demektir. zira eşitlik herkesin aynı şeyi giymesi, aynı şeyleri düşünmesi değildir. isteyen mini eteğini giyer, isteyen çarşafını. ve kimse bunun için onları zorlamaz ve bu yüzden onları hor görmez. "vay efendim sen niye mini etek giydin, sen niye çarşaf giydin" denmez böyle bir ülkede.

en yakın arkadaşım çarşaf giyiyor. lise birdeyken okulu bırakmıştı. şimdi kuran kursu hocası. onunla zıtlaştığımız konular oluyor elbet. ama ona bu yüzden hiç kızmadım, kızmam da zira ben arkadaşlarımı siyasi veya dini görüşlerine göre seçmem. beni insanlığı, bana olan tavrı ilgilendirir.

televizyon izlemiyor. internet kullanmıyor. bi ara msni vardı ama. müzik dinlemiyor. buluştuğumuz zaman muhabbetimiz bunların dışında bir şey oluyor haliyle.

her şeye rağmen onu çok seviyorum ve onunla her zaman gurur duydum. çünkü o kimsenin yapmaya yaklaşamadığı bir şeyi yaptı.

bu dünyada olmasa bile kazanan o belki de.
21. yüzyılla ne alaka derler adama..zamanın ilerlemesini modernlikle, modernliği de soyunmayla bağdaştıran insanların olması kadar normal..özgürlükten dem vurarsınız insanların özgürlüğüne laf atarsınız.o da onun inancı gereği giiydiği elbise demekki..
hala daha kara çarşaflı insanların gezmesini anormal karşılayan insanların olmasından daha anormal değildir.
bedevi kıyafetini dinsel kıyafet sanan yobazın karısına kızına dayatmasıdır.
ülkemizin acı tablosudur.kadınların hala ezildiğinin ispatıdır. bi dakka... bi ses mi duydum? islam,hoşgörü,eşitlik v.s. (bkz: bi siktir git)
birde bunların o koca gözlüklerden takanları var. insan üstü varlık oluyorlar, bir şey diyeceğim şimdide neyse..
asıl ilginç olan tek bir elbiseyle bütün bi ömrünü geçirmesi. bari hep siyah giyme yahu biraz renkli giyin ne var sanki anlamıyorum siyah dışında giyinmek de mi yasak?
çarşaf saltanat gibi anadan kızına geçen bir eylem oldukça yıllar yıllar sonrada karşılaşılması mümkün.
en az etlerini sere serpe açan kadınların dolaşması kadar normal bir olaydır. benim anam da çarşaflıdır. ananızın sizin gözünüzde kıymeti ne ise benim anamı kıymeti de en az o kadardır.
güncel Önemli Başlıklar