1. 1.
  talihsiz bir kazayla ayağımın tabanı yırtılmış ve dikiş atılmıştı. bu yürümemi büyük derecede engelledi tabi. ayağımın üstüne basmakta zorlandığımdan gece wc için kalkınca dikişlerin gerilmesinden olsa gerek ki kanamaya başladı. korkudan sabaha kadar düzgünce uyuyamadım. hatta uyanınca kalkamadım bile direk.

  koltuk değneklerim olsa diye düşündüm malum öğrenciyim dikişler iki hafta duracak koltuk değneği alsam benim için büyük masraf olacaktı. malum sosyal paylaşım sitesinde gezginlerin kurduğu bir yardımlaşma sayfası var, aklıma birden oraya yazmak geldi. durumumu anlatıp iki haftalığına ödünç koltuk değneği olan var mı diye sordum. fazla değil on veya on beş dakika içinde hemen cevap geldi. üstelik değnekleri vermek isteyen arkadaş bulunduğum yere toplu taşımayla bir-bir buçuk saat uzaklıktaydı. "olur mu geleyim nolacak" deyip sağolsun kapıma kadar getirdi değnekleri.

  ne kadar umutsuz olsam da insanlar konusunda hala iyi insanlar var, onlara buradan sevgiler *
  10 ... vay bee
 2. 2.
  (bkz: vay bee)
  dedirten durum.
  3 ... yersiz yere yellenen yazar
 3. 3.
  var sözlük gerçekten var.

  dün 3500 tl düşürdüm sözlük adamın biri bulup getirdi 500 lira adama vermeye çalıştım kabul etmedi.

  iyi insanların soyu tükenmemiş sözlük.
  2 ... rockstar
 4. 4.
  Dün bi 3500 tl buldum, iddiada hepsini atletico madrid'e bastım. Kupon tuttu, 3500ü adama verdim, kazandığım parayı cebime attım.
  3 ... yenilen kaziklarin bileskesi
 5. 5.
  (bkz: daha ölmedim)
  1 -1 ... red dawn
 6. 6.
  dun 3500tl buldum goturdum adama verdim adam bana 500tl vermek istedi kabul etmedim.
  ... cemmsah