bugün

ekşi sözlüğü açınca karşıma çıkan ve beni gıcık eden başlıktır. bilerek yapmışlar kesin artık nereden anlıyorlarsa benim internet explorer 6 kullandığımı. başlıkta yazılan entrylerin hepsini üzerime alınırım. yeter ulan belki internet explorer 6 ile aramda özel bir bağ var hem sen benim keyfimin kahyasımısın ekşi sözlük. ulan ekşiye girmekten soğuttu beni bu durum be.
Uludağ sözlük.
webmaster'lardan okkalı küfürler yiyen kişilerdir.
hala windows kullanan insandır.

(bkz: pardus)
halk çocuğudur.
internet explorer'ın en az kasan sürümünü kullanan kişidir. klasiğe alışmıştır. söz konusu düşük bellek kullanımıysa (bkz: opera)
(bkz: benim lan bu)

işyerinden ekşisözlüğe her girişimde (eğer ekşisözlük reklamsız görünümdeyse) karşıma çıkan başlık. bir de kallavi hakaret, küfür edenler var bu başlığın altında. o her fırsatta ayarsız küfür etmeyi marifet bilen ibne çocuklarına gelsin bu; (bulacam oğlum sizi) aha bu da sondur, bu günden itibaren krom kullanan ama işsiz biriyim. mutlu olun ibneler sizi..!
güncelleştirmeler ile uğraşmayan, dolayısıyla windows xp'yi olduğu gibi kullanan insandır.
evet ben de explorer 6 kullananlardanım ve çok mutluyum. hala en hızlısı budur bence,gereksız sekme açma ayarına ayrıca gıcık oluyorum,hem yavşlatıyor hem de yanlışlamaya kapatınca butun pencere kapanıyo.eger bilgisayarın son sürüm degil ve birkaç çekirdeklı degilse,explorer 6!
girdiği sitelerin başkası tarafından görülmesini istemeyen insandır. zira mozillada googledan arattığınız her şey daha sonra karşınıza çıkar. sizin karşınıza çıkması önemli değil ama bilgisayarı kullanan diğer kişilerin de karşısına çıkar ve insana 3,5 attırır.
(bkz: hanım koş 6 çıkmış)
sekmesiz, yeni pencerelerle uğraşan biraz geride kalmış insandır. internet kafelerde internet explorer 6 ile karşılaştığımda ne yapacağımı şaşırıyorum bazen. bende kendisini zor bıraktım ama şimdi ne kadar mutluyum. chrome kullanıcısıyım artık.
bilgisayarı dandik olan insandır. belkide parası yoktur napsın.
eski/yeni firefox, opera, chrome hatta internet explorer'da girdiği sitelerin görülmesini istemiyorsa görülmediğini bilmeyen, tüm bunların üstüne halen kullandığı için ui developer'ların sabah akşam kişisel olmasa da o güruha küfrettiğini bilmeyen insan da olabilir aynı zamanda..
cep telefonu modelinin 3310'dan sonra ilerleyip ilerlemediğini bilip bilmediği de merak edilen insandır.
ama insandır neticede.
belki de hala vestel veezy go kullanarak hayatını mutlu ve mesut geçirebilen insandır.
ie6 dan virüs kapmış insandır, son derece tehlikelidir, ferrari alsa şahin gibi döşer, hiç usanmaz.
eskilerden vazgeçememe huyu olan insanların gösterdiği davranış biçimidir. *
gerçekten hala var mı explorer 6 kullanan insan?
mozilla firefox varken mallık eden insandır.
(bkz: mario nunda yeni sürümü çıkmış lan) denilecek insandır.
güncel Önemli Başlıklar