1. ?.
  ekşi sözlüğü açınca karşıma çıkan ve beni gıcık eden başlıktır. bilerek yapmışlar kesin artık nereden anlıyorlarsa benim internet explorer 6 kullandığımı. başlıkta yazılan entrylerin hepsini üzerime alınırım. yeter ulan belki internet explorer 6 ile aramda özel bir bağ var hem sen benim keyfimin kahyasımısın ekşi sözlük. ulan ekşiye girmekten soğuttu beni bu durum be.
  5 ... etka10
 2. ?.
  Uludağ sözlük.
  1 ... okuta
 3. ?.
  webmaster'lardan okkalı küfürler yiyen kişilerdir.
  1 ... tyler
 4. ?.
  hala windows kullanan insandır.

  (bkz: pardus)
  ... konstruktor
 5. ?.
  halk çocuğudur.
  4 ... tuningmert
 6. ?.
  internet explorer'ın en az kasan sürümünü kullanan kişidir. klasiğe alışmıştır. söz konusu düşük bellek kullanımıysa (bkz: opera)
  2 ... jimmy the pro
 7. ?.
  (bkz: benim lan bu)

  işyerinden ekşisözlüğe her girişimde (eğer ekşisözlük reklamsız görünümdeyse) karşıma çıkan başlık. bir de kallavi hakaret, küfür edenler var bu başlığın altında. o her fırsatta ayarsız küfür etmeyi marifet bilen ibne çocuklarına gelsin bu; (bulacam oğlum sizi) aha bu da sondur, bu günden itibaren krom kullanan ama işsiz biriyim. mutlu olun ibneler sizi..!
  3 ... dino
 8. ?.
  güncelleştirmeler ile uğraşmayan, dolayısıyla windows xp'yi olduğu gibi kullanan insandır.
  ... mhmtnsyz
 9. 1.
  evet ben de explorer 6 kullananlardanım ve çok mutluyum. hala en hızlısı budur bence,gereksız sekme açma ayarına ayrıca gıcık oluyorum,hem yavşlatıyor hem de yanlışlamaya kapatınca butun pencere kapanıyo.eger bilgisayarın son sürüm degil ve birkaç çekirdeklı degilse,explorer 6!
  ... speedyboy
 10. 2.
  girdiği sitelerin başkası tarafından görülmesini istemeyen insandır. zira mozillada googledan arattığınız her şey daha sonra karşınıza çıkar. sizin karşınıza çıkması önemli değil ama bilgisayarı kullanan diğer kişilerin de karşısına çıkar ve insana 3,5 attırır.
  ... malumat furus