bugün

Sağlıklı beslenmektedir.
Hiç kimsenin karışamayacağı insandır. Bitki katilleri gibi katildir. Ya yazmayalım diyoruz goygoyunu yapalım diyoruz yine geliyor bitki katilleri. Aslında burada konu bitki katili olmak da değil. Niyete sığınmak. Niyet uydurmadır. Senin öldürdüğün canlı sayısı bir değil. Sürekli devam ediyor isteyerek ya da istemeyerek. Bu zararsızlık kafası insanın kendi varlığını yok etmesine neden olmalı. Sen başkaları için hep tehlikesin. Çünkü eylemlerinin sonucunu bilmiyorsun. Amaç zararı en aza indirgemek ise tutarlılık yokoluşun için bi şey yapmanı gerektirir.
Ya ben aslan burcuyum. brokolili roka salatası mı yiyem.
yerim hacı. vegan ve vejetaryenlere saygım sonsuz ama ben et yemediğim hafta moralim bozuluyor. çukurovalıyım. bir yer düşün sabah ciğer yensin. ayrıca güvendiğiniz entegre tesisi olan kasaplar var. gidin oradan alın. ben de kendi kasabımdan alıyorum. ucuz et alacağıma az alır güvenle yerim.
etçil canlıymış, leopar falan herhalde.

cahil cahil laflar..
Etin pahalılığına rağmen et ile arasına kısa dahi olsun en ufak bir mesafe girmiyor ise; 0 kan grubu olması muhtemeldir.

Tanıdığım 0 kan grubuna sahip her 10 insandan 9'u etçildi. *

Ek olarak; belki kendi kestiği hayvanın eti? Ona da mı güvenemesin?

eti marketlerden değil, güvenilir kasaplardan ve eti satışa hazır hale gelmeden önce bizzat görerek ve hatta hayvan asılı iken istediğiniz kısmın bölgesini belirterek kestirip alırsanız farklı bir et yeme ihtimaliniz kalmaz.
Vahşi insandır. Bir canlıyı kesip yediği için deistlerin tanrısı onları cezalarla vuracaktır.
Neyine imkansız lan kendi kestiğim hayvanın etini yarken şüphe mi edeceğim amk?
halasına açtır.
güncel Önemli Başlıklar