bugün

Anlayamıyorum öyleyse malım.
Demokrasiden çağdaşlıktan düşünce özgürlüğünden bahseden saman kafaların kimin hangi partiye oy vereceğini tartışması kadar abes bir düşünce daha yoktur sanırım.

"Sadece solcular haklı başka partiye oy verilmemeli en çok chp" görüşündesiniz. CHP ne vermiş bu ülkeye şimdiye kadar? Ak parti gelene kadar mahallemizde su yoktu istanbulun göbeğinde. ilk işleri su getirmek oldu. Biz aldığımız hizmetlere bakıyoruz. Siz yapılan atatürk büstlerine.

şimdi eksileyecek olan çağdaş samanları izleyin.
görsel
(bkz: şimdi vicdanınız sızlamıyor mu)
Gooogle amcayı aç, türk halkının eğitim seviyesi ortalaması diye, türk halkının iq ortalaması diye arama yaptır, sonra anlaşılmayan birşey kalırsa sorunu tekrar sor.
demokrasiden dem vurdukları gözlemlenen zihniyettir. şimdi öylesine sorsam desem ki ; madem demokrasiye bu kadar bağlısınız madem verdiğiniz oy demokratik bir eylem peki oy verdiğiniz ahmet davutoğlu zorla istifa ettirilirken gene ankara, istanbul, balıkesir ve bursada yaşayanlarınızın verdiği oylar ile seçilen belediye başkanları ağlatıla ağlatıla tehdit edile edile istifa ettirtilirken bu demokrasi anlayışınız nereye kaçtıydı desem muhtemelen bayağı bir derin düşüncelere dalarlar "gibson haklı yeaeea" diye..

şaka şaka dalmazlar düşünebilecek olan zaten birileri dürtüklemeden de düşünürdü bunları. demokrasi sadece işlerine geldiği zaman kullandıkları bir kelimeden ötesi değil bu arkadaşlar için..
Eğitim sisteminde dünya sıralamasında sondan 4.yüz aldırış etmemek gerekiyor iktidar partisine oy verenlerin içinde eğitimli insanlarda var ama onlarda kendi menfaatleri için
siktiğim zihniyettir. bak yine sinirlendim.
(bkz: ama o duble yollar o istikrar o atar)