bugün

kültürlü, birikimli, her konuda donanımlı, hala akp yi savunabilen zihniyet ile uzaktan yakından alakası olmayan bileklerini kessen sarı kırmızı veya sarı lacivert, olmadı tuttuğu takımın rengi akan zihniyetler vardır ya aynen o hesaptır. çekinmeden dürüstçe aka kara, karaya da ak diyebilir. bir projeleri yoktur, 10 küsur senedir tek başına iktidarda kalabilen dolayısı ile de yıpranan bir partiyi yıkamamanın vermiş olduğu eziklikle yaşamaya devam eden zihniyettir. ben buradan olayı bir de edit yapayım, kimsenin de avukatı değilim. olmaya da niyetim yok. bir proje üretin proje, toplum tarafından kabul gören proje. diyeceksiniz bu topluma ne proje üreteceğiz, siz de haklısınız o zaman muhalefette kalmaya devam ediniz.
tarihten haberi olmayan zihniyet..
mhp'yi savunsa neyse de chp'nin nesini savunuyorlar hala anlamıyorum.

ülkenin çıkarlarını düşünmeyen zihniyettir.
hala akp yi savunabilen zihniyetin laf etmemesi gerekendir. parti iktidarda kalmıştır fakat hangi yollarla iktidarda kaldığını da araştırıp öğreniniz. her şeyi biz söylemeyelim.
hala, tarih bilgisinden yoksun, ülke çıkarlarını düşünmeyen vs...

ülkeyi kuran ı savunan zihniyettir.
hala akp'yi savunan zihniyetten yeğdir.
kültürlü, birikimli, her konuda donanımlı, hala akp yi savunabilen zihniyet kısmı güldürmüştür.
chp'nin başında hala atatürk'ün olduğunu sanan zihniyettir. bir gün chp'nin başına tayyip erdoğan geçse yine oy verir bunlar.
hala akp'yi savunabilen zihniyetine göre daha şanslı daha kültürlüdür - hala chp'yi savunabilen zihniyet.