1. 1.
  komik tiptir.

  bunlar kutlu dogum haftasini kutlamaz, kandilleri kutlamaz, kadir gecesini kutlamaz gider boyle 23 nisan'i kutlar. neymis cocuk bayramiymis. ulan siz cocuk musunuz? neyse bu sene de kutlayin bakalim. nasil olsa 24 haziranda secim var.
  3 -29 ... dr harleen quinzel
 2. 2.
  sürekli eksilenen biri değildir.
  ... australia
 3. 3.
  (bkz: sanane)
  1 ... tarkan filmindeki ahtapot
 4. 4.
  Ülkemizin ulusal egemenlik ve çocukların bayramından bile haz edemeyen bir güruh oldukça cumhuriyetin çocukları daha çok çalışmalı. ki zaten 1923'den beridir türk çocuğu, hala ortadoğu zihniyetinde kalmış cahil tiplere karşı var gücüyle, cumhuriyet ve aydınlık için okuyorlar. Bilmedikleri bir şey var, biz türkler özgürlükten vazgeçmeyiz ve ülkemizin temeli ulu önder mustafa kemal atatürk'tür. Ülkenin geleceği gençliğe emanettir.
  2 -1 ... bay efendi
 5. 5.
  Milli bayramını kutlayan tiptir. Olması gerekendir. Bu devletin ne büyük zorluklarla kurulduğunu bilir ve bunda emeği geçen her insana saygı duyar.
  4 ... dusu ne biliyorum
 6. 6.
  23 nisan'da bazı yobazların sözlük hesaplarını çocuklarına devrettiklerini düşündüren başlıklar. aksi halde 23 nisan'da cumhuriyet değerlerine böyle basit ifadelerle saldırılmasına, ortamın gerilmesi için çaba harcanmasına anlam vermek mümkün değildir. belki de mümkündür, 23 nisan birileri için o kadar rahatsız edici bir gündür ki, bu rahatsızlık saldırıların düzeyini de işte bu başlıklarda gördüğümüz üzere düşürmektedir.
  16 ... kutsal cesi 2
 7. 7.
  Ulkesinin degerlerine sahip cikan tiptir
  herseyi elestirip sadece kendi dogrulariyla yasayip kendi dorularinin olasilik oldugunu bilmeyen tip degildir...
  ... cakcaylak
 8. 8.
  2 ve 3 harfleri birilerine girmiş anlaşılan .
  ... hissiyatsiz