1. 1.
    http://m.milliyet.com.tr/...rete-bak--gundem-2518435/

istanbul ataşehir'de elektrik sayaçlarını kontrol etme bahanesiyle bir eve gidip, evrak doldurulacak diyerek içeri girmiş.

o an evde yalnız olan kadına yalvarır şekilde cinsel birliktelik teklif edip, reddedilince halının üstünde mastürbasyon yaptıktan sonra halıda meni bırakarak çekip gitmiştir.

ve serbest bırakılmıştır.

serbest kaldıktan sonra tekrar aynı eve gelip 'sokağa çıkma sakın, biz aşiretiz, öldürürüz' diye tehdit etmiştir.

kadın korkuyorum, tutuklayın demiştir.

fakat ikinci kez serbest bırakılmıştır.

edit : Yemin ediyorum benim evime girse tesadüfen gelsem eve, tecavüz kaçınılmaz olur amına korum.

edit2 :eksileyen yazarlar neden eksilediğini söylermi acaba ? Sizin karınıza kızınıza yapılınca hoşunuza gidiyorsa bu ayrı tabi...
    41 -7 ... elannale
    #37740559 :)
  2. 2.
    Evde çalacak bir şey bulamayınca orta yere sıçan hırsız geldi aklıma.
    Pis sapık.
    9 -1 ... xyclonb
    #37740566 :)
  3. 3.
    (bkz: malum ırk)

Amk kekoları ömürlerinde eline kadın eli değmeyince böyle oluyor işte.
    20 -6 ... conta behcet
    #37740575 :)
  4. 4.
    Daha neler duyacağız çüş artık.
    7 ... mecburi istikamet
    #37740582 :)
  5. 5.
    ilgimi çeken şey "serbest bırakıldı" vee "yeniden serbest bırakıldı" kısmı.

bu insanlar boşuna şikayet etmiyor. yarın bugün kadının başına bi şey gelse devletin suçudur.
    13 -2 ... a b a k a
    #37740593 :)
  6. 6.
    Atlantis sakini olarak dünyaya gelip kıtayla beraber kayıplara karışmış olmayı dilerdim nasıl cahil bir toplumun içinde yer alıyoruz bazen dayanamıyorum.
    9 ... moriye de fosforlu
    #37740598 :)
  7. 7.
    Sanırım serbest bırakılması ile halka evinize giren kişiyi öldürün, öldürecek kadar kendinize güvenmiyorsanız adamı oyalayıp kocanızı, babanızı çağırın deniliyor. Sonucunda verilen bu karar ile ben kodlamamı yaptım, başıma gelirse ne yapacağım kesinleşti.

Yargı sistemi son zamanlarda verdiği kararlarla toplum vicdanını rahatlatmak için rızası içinde ilişkiye giren insanlara hapis cezası verirken, evin içinde halıya sürtünen adama ceza vermiyor. Ben ülkenin hukuk sistemini bir türlü çözebilmiş değilim.

Sanırım konu onlar için kadının kapıyı açması. Açmasaymış diye düşünülmüş. Açtıysa hak ettiği düşünülmüş. Çok mide bulandıran bir düşünce bu.
    7 ... miyov
    #37740599 :)
  8. 8.
    Biz aşiretiz başına gelecekleri sen düşün...
    2 ... uzayipgiden
    #37740601 :)
  9. 9.
    Kadının verilmiş sadakası varmış. Halıyla kurtarmış işi. Tek başına olduğunda eve tanımadık insanları almanın sakıncalı olduğunu gösteren durumdur. Kimin ne olduğunu bilemezsin. Kanun hukuk asayis polis devlet bunların hepsi iş işten geçtikten sonra gelir. Zaten allaha emanet yaşıyoruz.
    7 ... gazeloglu
    #37740664 :)
  10. 10.
    Feministlerle küçük beyinleriyle alay edenler bir daha düşünsün. Minibüste şort giyen kadına saldıran sapık da serbest bırakıldı.
    9 -7 ... the judas kiss
    #37740668 :)