bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yaz aylarında geleneksel bir halk eylemi olan sokakta halı yıkama şenliğinin tadını öyle sitelerde, lojmanlarda yetişen nesil bilemez. onların ruhları da, yaşam alanları da site yönetmeliği gibi kupkuru ve takır tukurdur.
  bu halı yıkama şenliğinde arada güzel vücutlu bir kıza denk gelirseniz, zaten bu eylemi icra etmeyi göze almış bir kızda öyle çağla şikel tarzı bir bronzluk göremeyeceksiniz. hem zaten önemli olan öyle bir bronzluğun değil süt gibi bacakların tadını çıkarmaktır. eğer böyle bir şansı yakalarsanız, rahatlıkla diskoların köpük partileri, playboyun bikinili araba yıkayan kızları halt etmiş diyebilirsiniz.
  12 -33 ... halka arz
 2. 2.
  her zaman için tahrik eden hatundur. ne kadar çirkin olursa olsun o güzel bacaklar insanı tahrik olmaktan alıkoyamaz. elde değildir.
  2 ... yoooklan
 3. 3.
  türk filmi klişelerindendir. genelde esas oğlanın sevdiği kız olan söz konusu kızı köyün kötü ağası bu pozisyonda * görür ve azıp niyeti bozarak kızın peşine düşer. sonra olaylar dramatik bir şekilde gelişir.
  4 -1 ... usualsuspects
 4. 4.
  bacaklar hafiften ıslaksa ve birazcık köpükte varsa 1 hafta idare edebilir.
  1 ... ferrarisinisatmayanbilge
 5. 5.
  o abazalık genini taşıyan bölgenin ben ta amına koyim denir bu tip insana o süt gibi bacağa sahip hatun senin annende olucak ilkbaharda onu napıcaz peki?
  6 -2 ... azman
 6. 6.
  ağdası henüz bitmiştir.

  (bkz: sol elle açılan başlıklar)

  hayat ne garip, vapurlar filan..
  9 ... beysar
 7. 7.
  (bkz: abazanların hayattan zevk aldığı anlar)
  2 ... dwayde
 8. 8.
  (bkz: halka arz) *
  2 ... xargn
 9. 9.
  nuri alço da aramızdaymış
  3 ... siantra
 10. 10.
  halka arz bacaklar, amlar.

  (bkz: orospu)
  (bkz: fahişe)
  2 -7 ... pisman olur da birgun