1. 1.
  (bkz: ek iş)
  1 ... howdeepisyourlove
 2. 2.
  arada penaltı kullanmaya çağırılır .
  3 ... tamam sakin
 3. 3.
  bir kaç gaz ve kurtarma ile buffon havasına girebilecek kalecilerdir.

  benimdir genelde ilkokuldan beridir okul kalecisiyim. tabi üzerine bir şeyler kattım mı? tartışılır. yinede iyi uçarım. reflekslerim kuvvetlidir. he birde astım hastası olduğum için oyun içinde bayılabiliyorum o yüzden kale sağlıklı olabildiğim tek yerdir.
  2 ... olumsuz gercek
 4. 4.
  (bkz: paramı verirseniz gelirim abi)
  1 ... falankest
 5. 5.
  elinizin kolunuzun bolca çizilmesine neden olacak eylem. ceza sahasının küçük olmasından dolayı dibinize girip var gücüyle topa abanmaları da cabası... tabi o top bir de yüzünüze çarpar tadından yenmez.en az iki dakikada bir pozisyon olur yere atlamaktan göt yanaklarınız morarır. zor iştir. bulaşmamak lazım.
  ... irishstorm
 6. 6.
  iyi bir takımın kalecisiyseniz harbiden can sıkan bir hadisedir. maç boyunca kaleye etkili gelen top sayısı bir elin parmaklarını geçmez siz ne kadar iyi kaleci olursanız olun kendinizi gösterme şansı elde edemezsiniz.
  -1 ... apol10
 7. 7.
  * sami abi penaltıyı ben kullanayım mı?
  1 ... 7nbitirdin
 8. 8.
  aslında en karizmatik durumdur.

  hele gönüllü geçtiyseniz kaleye bütün kızların beğenisini toplarsınız.
  ... mr lafleur
 9. 9.
  ta küçükken kalecilik yapmıştım diye ömür boyu halı saha kalecisi oldum. Ama alışınca güzelleşiyor. Oyun kurmak, defansa bağırıp çağırmak, gol yiyeceğini anladığın zaman 6 pasta hile yaparak faule maruz kalmış numarası yapmak güzel iş.
  ... asilgokturklu
 10. 10.
  kalenin çok büyük olduğunu sanmak.
  ... lnsnc725