1. 1.
    https://www.sozcu.com.tr/...-aldirdi-iddiasi-3724637/

ülkede devletin gücünu kendi kişisel menfaat ve hırsları doğrultusunda kullanan savcıdır. bu ve benzeri çok savcı hakim vukuatı olduğu için bu gibi olayların iyice duyulması uygundur.
    2 -1 ... melikbaybars
  2. 2.
    Memlekette herkes sayko, herkes görevini şahsi emelleri için kullanıyor. Bu bence sosyolojik bir problem. Yetiştirilmeyle ve tepedekilerin topluma etkisiyle alakalı.
    ... yikanmak istemeyen cocuk
  3. 3.
    Sözcü yazdığına göre o öğretmenler ya solcu ya pkk sempatizanıdır. Sözcü ülkücü ve müslüman olsalar onları savunmaz.
    Savcı cumhuriyetin savcısıdır ve 24 saat görevdedir. Kimse birşey yapamaz. Şüphelendim der iş biter.
    1 -2 ... sultan baybars
  4. 4.
    memlekette herkesin görevini şahsi emelleri için kullandığı çok doğru. yalnız burda şunu da belirtmek isterim ki savcı/hakim görevindeki kişiler, üzerlerinde bir dokunulmazlık varmış gibi şahsi olarak kullanamayacakları yetkilerini o şekilde kulllanmaktadırlar. kanun önünde herkes eşittir, umarım bu 14 öğretmeni sırf halı sahayı kendi istediği için boşaltmıyorlar diye tuttuklatan bu savcı arkadaş hakkında cezai bir işlem uygulanır. kanun kimseye ait değil, adalet kimsenin tekelinde değildir.
    1 ... melikbaybars
  5. 6.
    üstüne fazla gidilmemesi gereken savcıdır. bende öğretmenim ama adam bir yerde haklı, o kadar okumuş savcı olmuş, bunu ön plana çıkarması neden bu kadar haber oldu anlamadım. savcı çık diyorsa çıkacaksın kardeşim bu kadar basit. boşu boşuna anarşi yaratacaklar ya benim idealist meslektaşlarım.şahsen ben öğretmenlerin geçmişi araştırılmalı diye düşünüyorum, fetö bağlantısı bile olabilir.
    1 -2 ... kan tutan kasap
  6. 6.
    bu link de sözcü yazdığına göre pkk cıya da solcudur diyen sktiğimin avellerine gelsin. bak yeni şafak da yazmış.

https://www.yenisafak.com...-gozaltina-alindi-3448950
    ... melikbaybars
  7. 7.
    Vay amk bi başlık açtık 88 farklı şekilde açıldı.

(bkz: Diyarbakır da keyfi gözaltına alınan 14 öğretmen)
    1 ... serdarsl06
  8. 8.
    Daha kaç farklı şekilde açılacak bu başlık, biraz arama yapın mk.

Alın o zaman;
    (bkz: dbakır da savcının keyfi yere gözaltına aldırması)
    1 ... nejded aga