bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  manyaklıkta çığırlardan, çığı beğenip onu açan tiptir. yahu arkadaşım eğlenmeye çalışıyoruz burda sen neden keyfimizi s.kip bırakıyosun. böyle ciddi ciddi topa dalmalar. ciddi ciddi sinirlenmeler. uzun uzun deparlar. kendisini dünya kupası final maçında zanneden tavırlar. gol atınca inanılmaz sevinçler.

  insan anlayamaz ne oluyor diye. laftanda anlamaz. en iyi çözüm pek ilgilenmemek. ateşi sönsün bi yorulsun kendine gelir piç.
  1 -1 ... efsane yazar
 2. 2.
  gol kaçırınca veya istediği topu almayınca çılgına dönen tiplerdir.
  ... feher
 3. 3.
  maç geceyse, kalacak yerine giden son otobüs kalktıysa duraktan, * sakatladın zaten milleti denecek tip.
  ... wecihii
 4. 4.
  ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSiN NE DEMEK YA? HERKES AYNI PARAYI VERiYOR. SEN KALEYi DÖV GOL KRALI OL ÖBÜRKÜ TIFIL TIFIL KALEYi KORUSUN YOK YA. KALECi BiLE OLMASIN TOPU KAPAN KARŞI KALEYE KOŞSUN BENCE. MAKSAT EĞLENCE DEĞiL Mi BÖYLELiKLE HERKES EĞLENSiN. YOK ÖYLE CiDDi CiDDi SAVUNMA YAPMAK FALAN.
  2 ... bik bik
 5. 5.
  yenilen gol sonrasında "ofsayt oğlum ofsayt" diye haykıran tiptir.
  ... jamal sellami
 6. 6.
  kendisini dünya kupası eleme maçlarında sanan tiptir. sürekli takım arkadaşlarına bağırır ve bu işkenceye dayanamayan takım arkadaşlarından en az birisi bu tipe kafayı takar ve kavga çıkar. sonucunda herkes trip yaparak maçı yarıda bırakır. *
  1 ... bizans imparatoru kahpe antuan
 7. 7.
  halı saha gibi eğlence ve spor aktivitesi olayını ciddiye alıp yüksek lisansı ispanya' da yada ingiltere' de Teknik adam olarak yapmış edasıyla maç içersinde yüksek sesle konuşan insan prototipidir. babamdır. eğer top ilerde ki boş adamla buluşmadıysa defansdan gelerek gurur incitici sözler söyler ve takımda deformasyon yaratır. ayağa pas tekniğinin uygulanmaması halinde topun kendine geçtiği anda hızlı bir şut çeker ve isabetsiz topa alkış bekler. yine de candır.
  1 ... bulgarin
 8. 8.
  önümüzdeki her maçı final havasında oynayacağız diye takımını gaza getiren oyuncudur.
  1 ... gor gotum yolu ic buzlu suyu
 9. 9.
  maçta fark açıldıkça çıldırır. kalecilerin laubali hareketlerine sinirlenir. söver küfreder kendi başına birşeyler yapmaya çalışır fakar eline yüzüne bulaştırır. son düdüğün çalmasının ardından arkadaşlarına çatar orda böyle yapsaydında şurda şöyle yapsaydın der. millet makara yaparken o hala sinirlidir. içi içini yer.
  1 ... qmarbaz
 10. 10.
  Böyle tipler çoktur. Sanırsın adamın kulağında braveheart müziği çalıyor. Çalım atar çelme takar uçar zıplar ama maç sonunda en çok yorulan tiptir.
  1 ... lidyalidya