1. 1.
    Hülya Avşar açıklaması.
    Cahil kızı cahil.

Popüler olup bu kadar nasıl cahil kalabiliyor insan?
    anlaşılır gibi değil. Yemin ederim (bkz: Yeliz yeşilmen) bile haddini biliyor ve o kadarlık konuşuyor.

işte her zaman söylediğim şey bu: dobralık ile dangalaklığı karıştırmak.
    Bunu ençok karıştıran kişilerin başında Hülya hanım geliyor. Çünkü eğitimsiz çünkü okumuyor çünkü kaya dan ayrıldıktan sonra onu kontrol eden, ona yanlış konuşmaması için gerekli bilgi veren olmadığı için kadının cehaleti ile çırılçıplak ortada kaldı.

Bak Hülya cım sana bir tavsiye: Bir insan bir şey konuşur ama ben onu öyle demek istememiştim beni yanlış anladınız diyemez; demek ayıp bir şeydir. Çünkü derdini anlatamayan sensin. Anlamayan biz değil...
    Kimse senin beyninin içini bilmez. Açık anlatacaksın derdini, anlaşılır okunaklı. Aksi halde cehaletin ortaya çıkar ve kendini korumak için iyice saçmalarsın ve kırıcı olur, çirkinleşirsin.
    Bunu yapma!!!

Çünkü akil insanlar seni un gibi ufalar. zekan yetmez.
    Bunu ben böyle düşünüyorum bile diyemez hale gelirsin.
    Kendini akıllı sanma akıl akıldan üstündür. Ve daha da önemlisi akıl sonradan oluşan zeka doğuştan varsa vardır. Bence sen zekanı sorgula.
    Ve sus çoğu zaman.
    2 ... ozan oyunbozan
  2. 2.
    kendisi büyük düşünür ifadelerinin sonradan anlaşılacak olması normal. konuş sen hülyacığım biz bekleriz.
    1 ... son tahlil
  3. 3.
    (bkz: Kaya çilingiroğlu sen misin)
    3 -1 ... jerry drake
  4. 4.
    konu neydi ki acaba?
    unutmazsak haklı mı anlayacağımız konu.
    2 ... nanautzin
  5. 5.
    hülya avsari anlamak her seyi anlamak olacaktir, evet.
    1 ... josef mengele