bugün

Nadir bulunur. Bu erişkinlik ve kapasitede insan nadir. Bulursanız bırakmayın. Gözlerim doldu iyi mi..!
Nadir bulunan insandır. Öyle kaliteli insan evladı bulmak kolay değil. Bulursanız bırakmayın. Gözlerim doldu bak..!
Sus diye yapıyordur.
Kaybetme duygusunu yaşamak istemeyen insandır.
yapmamalıdır. sonra daha büyük felaketler getirir.
karşıdakine büyük bir aşağılama, kendisi için ise büyüklüktür.
Durumun kötü olmamasını haklılığına yeğleyen insandır. Kaybetme korkusu ve karşısındakine verilen değer etkilidir.
Karşısındakinin laf anlatılmaz bir salak olduğunu fark etmiş insandır.
ezilmiş özgüveni olmayan kaybetme korkusu olan kişi.
seviyordur. sadece seviyordur.
karşısında kendisini terör örgütü üyeliği suçlamasıyla içeri atabilecek bir diktatör vardır.
Saftır veya kesin seviyordur yoksa başka türlü neden böyle birşey yapsındır ?
benim gibi konunun daha fazla uzamaması için uğraşan insandır. gerek yok bu kadar kavgaya, tantanaya. özür diler konuyu kapatmaya çalışırım.
sıkılmıştır. yav he he manasındadır. ya da Özür dilemenin erdem olduğunu bilen insandır. kısa keser. cahille uğraşmaz.
yorulmuştur.
Erdem sahibidir. Attığı adımı iyi bilir. Ayrıca ego nedir bilmez.
Kaybetmek istemeyen insandır.
Karşısındaki insandan daha büyük insandır. Öylesi az.
ben değilimdir..

haksızken hatanı anlayıp özür dilemek erdemdir,ama haklıyken özür dilemek karakter zayıflığıdır
konuyu daha fazla uzatıp uğraşmak istemeyen insandır.
(bkz: nabza göre şerbet vermek)

seni uyanık seni.
ben değilim, olamam. kendimi kimseye ezdirmem. emin olun, sizi ezmesine izin verdiğiniz insanlar sizi ciddiye almazlar. Kendinizi küçültmeyin. Gururlu olmak iyidir.

Ama haksızsanız özür dileyin. haksız olduğu halde özür dilemeyen insan ya gereksiz şekilde yüksek egosu yüzünden dilemiyordur, ya da özür dilemekle hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşündüğü için, dalga geçer gibi kırdığı insandan özür dilemiyordur. Çok fazla değer verdiği bir insan olsaydı, özür dilemeyi gerektirecek bir hata yapmazdı zaten.
erdemlidir, ya da çok seviyordur. ya da ikisi de aynı anda.
Ezik ve salaktır. Hayatım boyunca hiçbir zaman HAKLI Olduğum bir konuda özür dilemedim dilemem de. Kişiliğime karakterime ters.
ya insanüstü bir mertebeye ulaşmıştır.

ya da (kuvvetle muhtemel) karşısındakinin dırdırını sadece ve sadece böyle bitirebileceğini biliyordur.