1. 1.
  pkk yayın organı anf dün sitesinde düşürülmüş bir predatörün fotoğraflarını yayınladı. pkk'nın düşürdüğü iddia edilen predatör gizemini şu an için korumakta.
  http://haber.mynet.com/am...surdu-606087-foto-analiz/
  ... erkenotenhoroz
 2. 2.
  Ulan ne zaman predatorumuz oldu da dusurulurdu lan?

  Gizemlidir efenim.
  -1 ... baba24
 3. 3.
  --spoiler--
  PKKya yakınlığıyla bilinen ANF, dün internet sitesinde düşen bir Amerikan Predatornun fotoğraflarını yayınladı ve bölgede Türkiyeye istihbarat desteği sağlayan insansız hava aracının PKK tarafından düşürüldüğünü iddia etti.

  Yayınlanan 4 ayrı fotoğrafta aracın Amerikan Hava Kuvvetleri'ne ait bir MQ 1 (Predator) olduğu görülürken, YouTube a da enkazı inceleyen PKKlıların çektiği 8 dakikalık bir video yükledi. ANF, Predator'un 18 Eylülde Uluderede vurulduğunu iddia etti.

  AMERiKALILAR DA SUSUYOR

  Hürriyet in ulaştığı Amerikalı yetkililer konuyla ilgili bilgi vermezken Pentagonda olaya ilişkin duyuru yapacağı söylenen yetkili uçağın düştüğünü doğruladı.
  Aynı yetkili aracın düşürüldüğü iddiasının doğruyu yansıtmadığını söyledi ve bu bilgi dışında herhangi bir açıklama yapmadı.
  Üst düzey bir Pentagon yetkilisi, Nebraska Omahadaki Stratejik Komutanlıka bağlı Predator operasyonlarında konu istihbaratı ilgilendirdiğinden detay verilmesinin güç olduğunu belirtirken, incirlik'teki 39. Filo ise geçen sene sonunda incirlike konuşlandırılan dört Predator için detaylı bir basın bildirisi hazırlamıştı.
  --spoiler--

  http://haber.gazetevatan..../G%C3%BCndem#.UFw2hK6eefU
  -1 ... djnre
 4. 4.
  predictor olabilir. gebelik testidir. artık kim kime penetrasyon yapıyosa.
  2 ... fiorino sanzimani
 5. 5.
  ırak'tan incirlik'e kargo uçaklarıyla getirilmiş ve bizlere sözde anlık istihbarat sağlayan predatör'dür.

  pkk tarafından düşürüldüğü açıklanmış. şimdi bunu pkk düşürüyor ama abd masrafı bize fatura edecek.
  ... protest sanayici
 6. 6.
  (bkz: it iti ısırmaz)
  ... fiorino sanzimani