bugün

Bu haberi gülümseyerek okuyan orospu cocuklari! Sizin ecdadinizi sikeyim! amina kodumun yilanlari!
Başlığın ilk entrysini eksileyenlerin yaptığı türden bir oç luktur.
Insanın gerçekten konuşası gelmiyor. Cezalarını bulurlar inşalah ne diyeyim.
çok kötü bir zamanda mı doğdum, yoksa insanlar her dönemde bu kadar kötümüydü. öyle şeyler oluyor ki hayvan yapmaz bunları. söyleyeceğim pek bişeyde yok. ne söylenir ki bu durumda.
Başlık zaten her şeyi ortaya dökmüş. Askerlerimize ve ailelerine en içten iyi dileklerimi gönderiyorum. Kahrolsun pkk!
Sözlükte bazılarını sevindirmiştir. Elbet kokuları ortaya çıkar bu tezeklerin.

O zaman bir böcek gibi kafalarını ezmek de,şehitlerimiz adına yapılması gereken.

Kopek soyları!
televizyonda yine gördüm haberi. birde sivaslılarmış lan. hemşehrilerim imiş. gözümden yaş geldi ulan izlerken.

neyi paylaşamıyorsunuz lan neyi? gül gibi yaşıyorsunuz lan işte. daha neden bu kalleşlik?
hala şu şerefsiz çocuk katillerini ve onun siyasi uzantısını destekleyen insanlara sesleniyorum. allah sizinde belanızı versin. kendilerini çağdaş, barışçıl, hümanist diye lanse edip bu kadın, bebek katillerine oy atanların allah belasını versin.
Bizim dirimiz ASKER, ölümüz ŞEHiT’tir. Sizin diriniz KALLEŞ, ölünüz LEŞ’tir.

bu böyle biline...!!!
sıfır terörle alınan iktidarın teröristlerin yuvası haline geldiğini gösteren acı olaydır.

içerde dışarda her yerde öldürülüyoruz.
Şimdi; ne soğutacak o babanın yüreğini? 11 aylık bebeğin ve karın.. Nasıl yaşayacak? sövsen olmaz sövmesen olmaz. Allah buna sebep olan ve o fikri destekleyenlere aynı acıyı ve bizim yüreğimize düşen acıları canlarını almadan yaşatsın diyeceğim de.. Var mı kavrayacak hesap edecek merhamet, vicdan?
görsel

Bu görüntü hangi insanim diyenin vicdanina sıgar?

şerefsizsiniz..!

#bebekkatilipkk
kelimelerin kifayetsiz kaldığı durum. 11 aylık bebek ve annesinden korkup bomba patlatmak nedir ulan orospu çocukları?
sivil toplum örgütlerinin yürüyüş düzenlemesini istiyor ve bekliyorum. saatlerdir ettiğim küfürlerle hıncımı atamıyorum.
Haberi az evvel gördüm içim cız etti.

Ne suçu var o kadının hele ki o bebeğin?

Nasıl kıyıyorsunuz nasıl aklım almıyor.

Ailesine sabır versin çok zor çok.

Nasıl yaratıklarsınız siz insan bile demiyorum.

Düşmanın bile şereflisini versin.

Allah hepinizin belasını versin kahpeler.
hala bu ölümde parti propandası yapan var.
yok chp yok emanet oy yok bilmem ney.
işte pkk bundan besleniyor.
kin ve nefret, kutuplaşma, bir birimize düşme ile kendine sempatizan militan buluyor.
burada parti tartışması yapmayın. daha düne kadar pkk ile el ele kol kola olanlar olmadı mı? ne yapalım yani, şimdi kalkıp senin anneni benim annem meyhanede görmüş çerçevesinde mi tartışalım, yapmayınız.
terör ile mücadeleyi parti oy bölge halkına şirinlik sarmalından çıkarın. hatta; din dil kimlik demokrasi özgürlük çerçevesinden de çıkarın.
burada yok olan insan hayatı ki, bu dünyada hiç bir din kimlik dil ülke rejim orada ölen bebek den daha değerli değildir.
zaten tüm kutsal değerler insan içindir. siz insanı öldürünce bu kutsal değerleri öldürüyorsunuz. insan olmasa bu kutsal değerler de olmazdı.
hatalar bizlere babamızdan kalan miras değildir ve savunulmaya değmez.
16 yıllık iktidarın yalaklarının chplilerin uğramadığı başlıklar listesine koyduğu katmerli piçliktir. Evet ülkeyi CHP yönetiyor götüm.
Trollerin de bu teröristlerden bir farkı yok benim gözümde.
Küçük bebeği ve annesini katletmelerine sözlükte sevinen piclerin kankalaridir.
emanet oy atan chplileri akla getirmiştir.
11 aylık bebeği ve kadını kendine düşman gören orospu çocukları.
Allah belanizi versin. Vicdansizlar, alcaklar, orospu çocukları.
vay orrrospu çocukları vay.
Yaralanan bebekte sehit olmustur allah rahmet eylesin.

Orospu çocuklari yatacak yeriniz yok bunun hesabi sorulacak.
Hiç hümanizm kasmaya gerek yok bu teröristlerin aileleride bedel ödemeli anasina bacisina kardesinede acimamaliyiz.
Askerimizin karşısına çıkamadıkları için karısıyla çocuğuyla uğraşıyorlar.

Kürdistanmış. Vatan sizin neyinize amına koduğumun korkak onursuz köpekleri.
başlık zaten diyeceğimizi diyor.

bu orospulardan bi kurtulamadık arkadaş. bitmiyorlar yemin ediyorum bitmiyorlar.