1. 1.
    bir üniversite daha. yakın zamanda hakkari'de açılacak. hatta yök, rektör atamaları için listeyi çoktan çankaya köşkü'ne bildirmiş.

zamanında espri amaçlı söylenen ''su ürünleri'' geyiği gerçek oluyor bir yerde...

(bkz: hakkari su ürünleri fakültesi)
    2 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
  2. 2.
    rektörü ibrahim BELENLi'dir.
    ... arabaciarabayatasget
  3. 3.
    işi en zor üniversitelerden birisidir.
    Umarım lafta kalmaz ve eğitim hayatına başlar.
    Böylede güneydoğulu öğrencilerin taa Ankaraya, istanbula gitme zorunluluğu ortadan kalkar.
    1 -1 ... malcolmriver
  4. 4.
    eğitim fakültesi, iktisadi ve idari bilimler fakültesi, mühendislik fakültesi hatta sosyal bilimler ve fen bilimleri enstitüsü vardır.

http://www.hakkari.edu.tr
    3 -1 ... captain white
  5. 5.
    her ile üniversite kampanyası dolayısıyla yapılan üniversitelerimizden biri.
    2 ... eeyore g
  6. 6.
    sosyal bilimler enstitüsü'nde türk dili ve edebiyatı bölümü'nün tezsiz yüksek lisans programı varsa koşa koşa gideceğim üniversitedir.
    2 ... eagle is free
  7. 7.
    internet sitesini görünce şok olduğum üniversite. webmasterlarımız nerede(bu arada ben de webmasterım =))? ayrıca öğrenci işleri sayfasının http://www.hakkari.edu.tr/html/odrenci_ipleri.html şeklinde geçtiği güzide web sitesi. (bkz: türkçe link verememek) bu arada aşağılamamak gereklidir. 20-30 sene içerisinde bu yeni açılan üniversiteler bilim merkezlerine dönüşecektir. (bkz: çok ciddiyim)
    3 -2 ... hokkabaz
  8. 8.
    içler acısı bi web sitesine sahip üniversite.
    4 ... captain white
  9. 9.
    acilen bir ambleme ihtiyacı olan üniversitedir... Aslında üniversite bile değildir, yakında üniversite olmasını diliyoruz.
    3 -1 ... onurkul
  10. 10.
    internet sitesinin gördüğümde içim ezilmiştir. nice çocuklar bir şeyler öğrenmek için girecekleri üniversitenin 21. yüzyılda açılması ve sanki bir zorunluluk hissiyatine kapılarak açılması beni gerçekten üzmektedir. dilerim ki, hakkari üniversitesi için gönüllü web-tasarımcıları bir el atarak güzelleştirir ve güzel bir amblem için grafikçileri yardıma çağırıyoruz.
    1 ... rhanelli