bugün

çek bir hakiki adana dedirten şakirt iddası.
tüfenklerimi alıp ingiliz şerefsizlerine karşı cihada hazırlanmamı sağlayan olay.
--spoiler--
BiZE 100 KÜSÜR SENEDiR MUSTAFA KEMAL OLARAK ANLATILAN YOSSi KOHEN iLE iLGiLi HAKiKATLER

YOSSi KOHEN KiMDiR?

24 Şubat 1871'de Almanya/Munich'te ingiliz asıllı Yahudi bir ailenin ikinci çocuğu doğmuştur ve tıpkı Arabistanlı Lawrence gibi ingilizler tarafından yetiştirilmiştir. 17 yaşında iken ingilteye giderek burada politika ve islam toplumunu yıkmak hususunda eğitim almıştır. ingilizlerin büyük islam imparatorluğu Osmanlı Devleti'ni yıkmak ve ABD'yi (ALLAH'ın Birleşik Devletleri) ingilizleştirmek maksatlarına büyük katkısı dokunmuştur.

1892'de ingiltere'de babasının adını verdiği CHARLIE'NiN ÇiKOLATA FABRiKASI adında bir fabrika açarak iş dünyasına atılmış ve kısa sürede bir servet kazanmıştır. 1911 senesinde Osmanlı'nın büyük subaylarından olan ve padişah Vahidettin Han'a yakınlığıyla bilinen Mustafa Kemal Paşa şehadete erince ONUN YERiNE GEÇMESi iÇiN iNGiLiZLER TARAFINDAN GÖNDERiLMiŞTiR.

Üzerine konduğu itibar vesilesi ile Mason planlarını bir bir uygulamaya geçirmiştir ve işgal kuvvetlerine karşı direnen Vahidettin Han Hazretlerine büyük bir komplo kurarak onun yerine geçmiştir. Osmanlı imparatorluğunu yıkıp Cumhuriyet'i kurmuş ve tarihi gerçekleri çarpıtmaya, başta ABD(ALLAH'ın Birleşik Devletleri) olmak üzere pek çok Türk-islam ülkesini yozlaştırmaya başlamıştır. Kamalizm illetini doruk noktasına çıkarmıştır. Ecdadımızın sarfettiği mübarek cümleleri kendi söylemiş gibi yazdırmıştır. Bunun en başında Yavuz Sultan Selim Han Hazretleri ile aya çıkan dünyanın ilk astronotu KAPAKÇI HÜSEYiN EFENDi'NiN "iSTiKBAL GÖKLERDEDiR." sözü gelmektedir.

Adolf Hitler olarak bildiğimiz ismet inönü sayesinde de doğduğu Alman topraklarına da Kamalizmi yaymış ve savaş çıkarttırmıştır. Resimde görüldüğü gibi aslında gerçek Mustafa Kemal'e benzememektedir, bir defa sünnet-i sakalı yoktur.

1-GERÇEK MUSTAFA KEMAL 1.74 BOYUNDAYDI, YOSSi KOHEN 1.68

2-GERÇEK MUSTAFA KEMAL MiSVAK KULLANIRDI, YOSSi KOHEN RAKI iLE GARGARA YAPARDI

3- GERÇEK MUSTAFA KEMAL GÜLMEZ, DANS ETMEZDi. YOSSi KOHEN SÜREKLi GÜLÜYOR, EFE OYNUYOR, VALS YAPIYOR, TWiST YAPIYOR.

4- RESiMDE GÖRÜLDÜĞÜ GiBi GERÇEK MUSTAFA KEMAL'iN GÖZLER BiRAZ ÇEKiK. YOSSi KOHEN'iN iSE FEL-FECiR OKUYOR, CiN GiBi. PARAYA OLAN AŞKI PARANIN ÜZERiNE KENDi GÜLEN RESMiNi BASTIRMASINDAN BELLiDiR.

Kaynak: Mustafa Darmadağan/ Şimdi Gel Gör Beni Bambaşka Biri

-Fujira-
--spoiler--
ilk cemaatci anneannemden duydugum o zamanda boyle guldugum sıçmık. evet bu kadar gulunecek ne var. ama gulunmeyecek gibi degil ya.
(bkz: arzu film şirketi senaryo ekibine alındınız)
(bkz: öl öl güldük)

ilginj bir iddia. bu kafaya nasıl bir madde neden olabiliyor bilmek isterdim doğrusu.
(bkz: fırsat buldukça traş olurdu)
semra çakırla bir akrabalığı olduğunu düşündüğüm şahsın insan beynine odaklanmamıza neden olan önermesidir.
(bkz: şakirtlerin sözlüğü istila etmesi)
(bkz: uludağ sözlüğün genelinin şakirt olması)
(bkz: şakirtleri sevmeme nedenleri)
(bkz: şakirtlerin zeka seviyesi)
şimdi adam mezarından kalkıp napak gülmeyek mi demeli.
(bkz: mustafa darmadağan)
adam resmen bizimle dalga geçiyor, kafası çok güzelmiş güle güle kullansın.
Daha önce atatürk'ü öldürmeden de bizzat kendisinin ingiliz ajanı olduğunu söylüyorlardı, şimdi de öldürüp yerine ingiliz ajanı getiriyorlar. Yani illa ortada bir ajan olacak!

Çünkü dini konularda kendileri gibi gerici düşünceleri kafasında barındırmayan herkes ya sapıtmış ya da ingiliz ajanı'dır!

Aynı çevre tarafından bu iki ithama da maruz kaldığım için biliyorum. Yobazlardaki Bu ingiliz ajanı muhabbeti ilk değil Yani.
yalan iddiadır

1911 öncesi ve sonrası kemal paşa'da bir değişiklik yoktur, alışkanlıkları aynıdır.

dini bütün bir insandı iddiası gerçekten de güldürdü.
Okuduğunu anlamaktan aciz olan insanları ortaya Çıkaran iddiadır. Adam ironinin dibine vurmuş şakirt yakıştırması yapıyorsunuz. ABD (Allah'ın Birleşik Devleteri) de mi ayıktırmadı sizi. Kaynaktaki mustafa darmadağın neyin Çakması. Hadi o da uyandırmadı adamın diğer paylaşımlarına bakın. Adam bu tip komplocularla dalga geÇiyor. Bu millet ne Çabuk gaza geliyor anlamakta güÇlük Çekiyorum. Sorsan uyanık ama sazanın teki bu millet.
Mason localarını kapattıran yahudi bir iş adamı, vallahi dötümle güldüm. Buna karşılık ne önerirsiniz, yahudi üstün cesaret madalyası alan, yol için gerekirse cami yıkarız diyen dini bütün bir başbakan? Bizim yahudimiz sizin müslümanınızdan daha müslümanmış efendiler.
o değil de yahudi iş adamı 1911den sonra ne savaşlar yönetmiş.
inanıyorum demeyin nolur.
facebookta akp karşıtı olan, tarihi yazıları değiştirip paylaşan mizahi bir sayfanın paylaşımını gerçek zanneden beyin fukarası atatürk düşmanlarının gerçek zannettiği olaydır
olayın anlatımı için http://blog.radikal.com.t...tmacasi-yossi-kohen-37182
Fazla çayın beyne etkilerini anlamamızı sağlamıştır.
tarihle ilgili şehir efsaneleri konseptine birkaç level birden atlatmış bir iddia.
Mason localarını kapatmasının sebebi ise o dönemlerde ağır beyin kanaması geçirmesidir. Kan beyne gitmeye başlayınca kafasını duvarlara vurmuş ve yeniden arıza yapmış.

(bkz: sıçtım oldu)
yüzyılın trollü.
saçmalıkta yeni bir çağ.
hayır diyelim ki öyle.
o yahudi iş adamı babalar gibi cumhuriyet kurmuş özgürlük ve demokrasi getirmiştir.
sakıncası nedir bunun?

ki saçma bir iddia olduğu her halinden belli.

büyük kötü tapınakçıların çılgın lideri(kendisine a diyeceğiz): hey yahudi dostum sen mustafa kemale çok benziyorsun.

atatürke çok benzeyen süper kötü yahudi tapınakçı(kendisine b diyeceğiz): dimi lan?

a:valla bak. şimdi aklıma çılgın kötü fikirler geldi. şu işgal altında olan osmanlı varya he işte oraya gidiyorsun.
b:tamam gideyim maksat kötülük olsun.
a:sonrada orayı bizim dostumuz olan fransız,ingiliz,italyan işgallerinden kurtarıyorsun...
b:satan satan...(allah allah yerine taptıkları şeytanı zikrediyorlar. satan yani) ee sonra?
a:sonra cumhuriyeti kuruyorsun sınırları koruma altına alıyorsun özgürlükler falanlar filanlar...
b:e peki bunun neresi kötü? ne zaman çocuk kanı içip bakire kurban edicezde dünyayı kötülüğmüze uygun bir yere dönüştürücez?
a:...
b:patron?
a:eeee? şey işte ne bilim.
b:nasıl?
a:olum benim zekamı mı sorguluyorsun? bu kadar muhteşem işler yapıyorum diye kötülük planım yokmu sanıyorsun? var hemde nasıl kan gövdeyi götürecek.
b:lan yürü git. bi kötülük yok işte bunda.
a:ya neyse sen yürü git yap sen bişiler düşünürüz sonra.
saçmalayan şakirt iddiası. Samsun'a da canını hiçe sayan o yahudi gitmiştir zaten.
(bkz: i like you tommy real fresh)
Bu beyni kuşa taksan kuş ters uçar.