1. 1.
  aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken müteahhit kızdır.

  hakediş dediğimiz bir takım zirai ve inşai faaliyetlerden sonra, hizmet ya da yapım karşılığı müteahhide yapılan ödemedir. ya da ona benzer bir şeydir. hakedişini alan müteahhit, piyasaya borcunu kapatır, alt firmalarına ödemelerini yapar, böyle böyle derken bakmışsın yüklendiği işi bitirivermiş. hakediş, müteahhitler açısından hayati bir konudur. öyle ki atalarımız da sırf bu yüzden "hakediş, müteahhidin can damarlarıdır" deyu buyurmuşlardır. bu arada ne zamandır ihmal ettiğimiz yalanına sokuyumculara gelsin, gelsin ki kapak olsun onlara:

  hakedişi alınca emikletirim diyen müteahhit kız

  öte yandan kadınlarımızın sosyal hayata karışamaması, meslek erbabı olarak erbaplar arasında yerini alamaması türkiyenin ve daha da önemlsi tokinin kanayan yarasıdır. (not: sosyal mesıc delivırt)

  işte şu aşamada, tüm bunları aynı potada eritmeye kalkarsak, tartışmayı falan siktir et de müteahhit bir hanım kıza rastlamak gerçekten bu ülke açısından gurur verici diye düşünüyorum. elde var 1. tesisat.

  haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız müteahhit kızdır! hanım kız! hanım kız! her şey para hanım kız? her şey menfaat mi bu dünyada. madem para karşılığı emikletecektin neden o zaman vesikalı kevaşe olmadın? kesin türk filmi falan çkelirid o zaman vesikalı yarim diye. ama şimdi n'oldu, aleyhine satırlar döşeniyor klavye delikanlıları sanal alemlerde. kendini sanal aleme meze yaptın hanım kız! neden müteahhit oldun neden haa neden anlıyor musun beni ve tam olarak söylemek istediğimi!
  1 ... facali ve yarali yurek