bugün

Hangi gorusu savunursa savunsun. Okumusu cahili, enteli koylusu herkes birbirine hakaret ederek goruslerini empoze etmeye calisiyor. Dogru bir seyi savunsa bile itici hale geldiklerinin farkinda degiller. Uludag sozluk ise bu tiplerin tavan yaptigi yer sanirim.
bağırarak bezdirmeye çalışmak ve yağ gibi üste çıkmak durumlarının benzeri.
türkiyede kendini bilmez, içleri kararmış bir çok kişinin ve kendilerine yayın organı bile diyemeyeceğim bazı gazete dergi vb'nin de (ki bunlar da kendilerinin de müslüman olduğunu savunurlar) islam dini hakkında attıkları, ipe sapa gelmez çarpık karalamaları gördüğümüz göz önüne alındığında, bir ecnebi laf etmiş, hakaret etmiş şaşırmadığım olaydır. zaten kendi halkından bile binlerce kınama mektubu, mail almış bu kadına haddinin bildirilmesi farzdır..

önce bi siktir git islam dinini araştır, öyle konuş derler adama . sende de belki suç yoktur. bizim dinimizi götünden anlamış, terör adı altında el kaidemi ne? ona alet etmiş kişiler olduktan sonra , hala dış devletler tarafından öcü gibi bi din olarak görülmesi de doğal haliyle.. yinede bu, ne benim kitabıma ne de peygamberime hakaret etme lüksünü sana vermez..
oysa benim dinim, senin peygamberin benim paygemberim demez.. hepsine inanmakta mecburdur..
ama son din, hak din, islamdır der..
aynı olayı ben hz. isa (a.s) ya yapsam günaha girerim .. neyse uzatmanın alemi yok, sadece bilmeliler ki eninde sonunda bir gün bu yaptıkları onlardan sorulacak ve onlar çok büyük azap altında kalacaklar..