bugün

dünya futbol kupalarında en erken golü atan futbolcudur.

2002 güney kore'ye karşı 9. veya 11. saniyede gol attığı söyleniyor.
Bir zamanlarin akp milletvekili olan şimdi ise hain olan kişi.keske 15 temmuzun siyasi ayağı araştırma önergesine akp ve MHP evet oyu verse.
https://youtu.be/NPgW4JKNI9s

Nikah töreninin videosu var internette. Kimler kimlerle beraber.

Ex akape milletvekili ve gs topçusu.
17 - 25 aralık olaylarında duracağı yeri yanlış seçen efsanevi salak.
siyasete hiç müdahil olmaması lazımdı. çok iyi sporcuydu, fethullaha falan ihtiyacı yoktu.

ibret almak lazım işte. inançlıysan allah sana yeter, kula kulluğun bedeli ağır oldu.
cehape sevdalısı antik futbolcu. twitter'da cilveleşiyorlardı en son.

yok be oğlum, biz fetöye daha doksanlarda fetö diyorduk.
Fetöcü vatan haininin teki.
tapındığı bunak için tüm kariyerini yakan sefil.
fetöcü olduğunu açık açık ilan etmesi imajına zarar verdi. buna rağmen galatasaray'ın gelmiş geçmiş en iyi golcüsüydü.
Çok büyük topcuydu.
Ancak kült bir yapıya aklını kaptırdığı için vatanina dönemeyecek ve hain olarak tanimlanacaktir.
Haksız bir tanımlama değildir bu ilaveten, içinde bulunduğu oluşum nedeniyle!
(bkz: torinolu şaban).
nişanındaki hakim recep tayyip erdoğan, şahit ise fethullah gülenmiş videoda gördüm.
euro 96 sürecine damga vurmuş, hollanda maçlarına damga vurmuş, euro 2000 sürecine komple damga vurmuş, 2002'ye bizi taşımış ve malum maçta tarihe geçmiş, meşhur isviçre maçında 1 gol-1 asistle oynamış *, euro 2008 elemelerinde en çok gol atan ismimiz olmuş kişi.
1991 akdeniz oyunları performansına ve 1993 akdeniz oyunları performansına girmiyorum bile.
2002 italya kupası şampiyonluğu yaşaması da cabası. (fazla katkı veremese de)

eşekbahçelilere ve tinertaşlılara sorum: parma- ümit milli takım- a milli takm üçlüsü, fetocu mu ?
Tövbemi etmiş.
Galatasaray'ın Bursaspor'dan yeni transferi. Tamer'le benzer özelliklere sahip bir forvet olsa da. Tamer'den daha iyi ama biraz tutuk gözüküyor. Geçen sezon 7 gol atmıştı. Bu sezon 9-10 tane gol atıp zamanla açılacağını ümit ediyorum.
Hak yiyici kansızın tekidir. Bu lafım bugününe değil. Futbolcuyken de Arif pampasının nice oskarlık rollerinin ekmeğini yedi. Daha da fazlasını Hagi çingenesi buna sağladı. TRT'de program yaptığı dönemde paraları cukkalarken hiçbir cinconlu buna laf etmezdi. Şimdi de durum pek farklı değil. Efsanesi Torinolu Şaban olanın, yöneticisi Erden Timur dümbüğü olurmuş.
Bende fetöcülükten tövbe etti sandıydım.