1. 1.
  haginin bir kere bile şans vermeyerek hevesimizi kursağımızda bırakan ve sonra ait olduğu yere * giden türk asıllı isviçreli futbolcu.

  edit:looser a teşekkürler.
  2 ... selmagezinir
 2. 2.
  murat yakin in biraderi.
  3 ... looser
 3. 3.
  türkiye'den topuklarını kıçına deydire deydire kaçan * abisi murat yakın'ın nasıl olupta türkiye deki bir takıma gelmesine izin verdiğini merak ettiğim türk asıllı isviçre milli takım oyuncusu.
  ya bu çocuk çok asi; abisini hiç dinlemiyo yada murat yakın sanılanın aksine türkiyeden nefret etmiyo... çözemedim gitti efem..
  ayrica bunlar sülalecek futbolcudur ...
  bir ara "yakın" ailesi kapsama alanımdaydı da ordan biliyorum.
  1 ... dancing in the moonlight
 4. 4.
  basel'de harikalar yarattıktan sonra bir daha hiç dikiş tutturamayan futbolcu. abisi gibi türkiye'den hüsranla ve annesinin türk takımlarına kustuğu nefretle ayrılmıştır. ayrıca hagi hiç şans tanımamıştır kilo fazlası bahanesiyle.
  1 ... krmyrdsn
 5. 5.
  içinde bulunduğumuz sezonda isviçre' nin young boys takımında forma giymekte olan türk asıllı isviçreli sol kanat oyuncusu.
  1 ... legend of the stranger
 6. 6.
  görev adamı.

  o golü atmak göreviydi.. zaten attıktan sonra da hiçbir sevinç belirtisi göstermedi. kadrolaşmada dışarda bırakılması ayıpken, gol attı diye yükleniliyor. ona sahip çıkmayanlar utansın..
  bizde olsa, isviçre'ye gol atacaktı sonuçta..
  44 -2 ... crysania
 7. 7.
  2010 dünya kupası'nda olası bir brezilya - türkiye eşleşmesi olduğu zaman, aurelio'nun düşeceği durum ile aynı şartlarda olan futbolcu.

  bırakın herkes işini yapsın. aurelio brezilya maçında boş kaleye bilerek gol kaçırsa neler olur bir düşünün bakalım.
  10 -2 ... salca
 8. 8.
  profesyonel futbolcu. görevini yapıp formasını giydiği milli takım adına golünü atmıştır.
  6 ... legend of the stranger
 9. 9.
  vatani isviçre olan ve isviçre için yapabileceği en iyi şeyi yapan isviçreli futbolcu.

  bırakın ekmek yediğin yerden kurşun yersin dalgasını idiotizm mağdurları, adam zaten ekmeğini isviçre'de yemiş, senin ülkendeki bir takım en kötü zamanında ona kadro vermemiş, senin ülken için neden vatan haini olsun?

  ha dersen türk türke gol atar mı diye, bal gibi atar, ama onurunu sonuna kadar korumuş gol sevinci yaşamamıştır hakan yakın..
  3 -1 ... in tyler we trust
 10. 10.
  son attığı golle uzaklaşıverdi.
  1 -1 ... garazeybek