bugün

(bkz: şarbon)
(#1101642 )
http://www.youtube.com/watch?v=YkWEVGi3atE
çok affedersiniz, bok kadar aklı olmayan insandır.. daha hafif bir ifade bulamadım..
(#748789)
şahsen bizzat benim. ne var arkadaşım sevmiyorum adamı, hatta o oynadığı sürece de gs maçlarına gitmeyi düşünmüyorum , kabullenemiyorum paragöz, kulisci ve yetenekleri sınırlı bir adamın bu kadar göklerde olmasını. bok atıyorum arkadaş şükür e futbolcu olduğunu kabullenemiyorum , bence dünya örnekleri açısından bakarsak hiçbir zaman flo gibi yetenekli olmamış, kenneth anderson kadar başarılı olamamış, ali daei kadar gol atamamıştır, hatta crouch bile geçecektir onu öyle görünüyor. ben böyle değerlendiriyorum bak futbolu kahve köşelerinden böyle öğrenmişim napacan mallık işte.
yazik insandir, ziyandir. zira bugune kadar ne kendisi imza atabilmistir kralin basarilarinin milyonda birine ne de bir tanidigi. muhtemelen taraftari oldugu takimin forveti de krala gipta eden, ha eger gipta edecek kadar kisiligi oturmamissa iste boyle abi(!)lerinin poh pohlamasina itimad eden ezik sahsiyettir. ortaya istatistikti, gazeteydi, videoydu tarzinda veriler sunmaya gerek bile gormuyorum, zaten bu halti yiyenler gozlerini kapasalar bile basariyi gormezden gelemezler olsa olsa oyleymis gibi davranarak komik duruma duserler.
(bkz: gunes balcikla sivanmaz)
1997 fifa dünya'da yılın golcüsü varsa çıkacak başka baba yigit meydan açık.
futboldan ve striker'dan anlayan insandır.
futboldan anladıkları sadece top tekniği olan insanlardır. top ayağına yakışmasa da, artık adam geçmeyi başaramasa da, bırakın ara pasını pas verme yeteneği sadece gelen topu geriye doğru verip ileri koşmaktan ibaret olsa da o hala kraldır ve kral kalacaktır.
(bkz: kral çıplak)
1999 Türkiye Ligi Gol Kralı (19 gol)
1998 Türkiye Ligi Gol Kralı (32 gol)
1997 FIFA Dünyanın En iyi Golcüsü Ödülü
1997 Bronz Ayakkabı
1997 Türkiye Ligi Gol Kralı (38 gol)
Avrupa Kupalarında en çok gol atan Türk futbolcu (36 gol)
3 kez Dünya Karmasına çağrılan TEK Türk futbolcusu (Hakan ŞÜKÜR)
Milli takımda en çok gol atan futbolcu 50 gol Hakan ŞÜKÜR (38 Galatasaray, 7 Inter, 2 Torino, 2 Parma, 1 Blackburn Rovers)
Avrupa kupalarında en çok gol atan Türk futbolcusu Hakan Şükür 37 gol
UEFA Kupası'nda ilk Gol Kralı (Türk takımları arasında) (1999-00) Hakan ŞÜKÜR 10 gol
Şampiyonlar Liginde en çok gol atan Türk futbolcusu Hakan ŞÜKÜR (8 gol)
IFFHS (Uluslararası Futbol Tarihi ve istatistikleri Federasyonu) 2005 yılı Dünyanın faal en iyi 5. golcüsü (07.01.2006) Hakan ŞÜKÜR - 254 gol (466 lig maçı)
IFFHS (Uluslararası Futbol Tarihi ve istatistikleri Federasyonu) Dünyanın gelmiş geçmiş en çok gol atan Türk futbolcusu (07.01.2006) 112nci Hakan ŞÜKÜR - 254 gol (466 lig maçı)
Dünya Kupalarında atılan en erken gol Hakan ŞÜKÜR 9.saniye Türkiye 3-2 Güney Kore (29.06.2002) (2002 Dünya Kupası Üçüncülük Maçı)
Toplamda en çok milli olan futbolcu Hakan Şükür 154 (105 A milli, 25 Ümit milli, 13 A genc milli, 6 B genc milli, 5 Olimpik milli)
Bir sezonda EN çok maç yapan futbolcu HAKAN ŞÜKÜR: 54 maç 4697 dakika
Gümüş ve bronz ayakkabı kazanan Türk futbolcusu Hakan ŞÜKÜR

fazla söze gerek yok.

kaynak:http://tr.wikipedia.org/w...akan_%C5%9E%C3%BCk%C3%BCr
istatistik bilimine inanmayan insandır. tamam kral bazen saç baş yoldursa da galatasaray'ın gelmiş geçmiş en iyi ve en başarılı golcülerinden biridir. galatasaray'a bağlılık açısından ise şu takımda onun kadar kimse de bu ruh olduğuna inanmıyorum. çünkü bunu geçen sene son maçta ve son maçtan önceki maçlarda görebiliriz.
(bkz: kalbi atsa yeter kral şükür)
hala atiyorsa ayara doymayan insandir. gelsin, beklerizdir. nasil olsa kral yaz yaz bitmezdir.
(#432266) hadise yeterince açıktır umarım..
bazılarına göre atatürk'ten sonra tanınan en ünlü türk.
Turkiye'de bol miktarda mevcut olan insanlardır bunlar.
sevmeme nedeni olarak birşey beyan edemez, ama sevmez. neden sevmediğini o bile bilmez.
aynı hakan milli takım maçlarında, kaleciden fazla zıplayıp gol attığında, ailesi veya arkadaşları ile birlikte "sevinc yumagi" olmaı bilir, ama hakan'ı sevmeyi bilmez.

işte böyle birşeydir hakan sevgisi, ezeli ve ebedi.
(#770800 )
(#1139946 ) numarada istatistik biliminden alıntılar yapan arkadaşa bir kaç şey eklemek istedim şahsi bilgimden. flo yla başlayalım hakan şükür hiç bir zaman flo kadar yetenekli olmamış evet olmamıştır, olsaydı eğer inter de oynamış gözükmezdi inter de oynardı,flo nun tekniğinden sorgusu olanlar ben gs-chelsea 5-0 lık maçta kale arkasındaydım anlatayım neler yapabildiğini, sonra kenneth andersson daha başarılıdır çünkü italya da çatır çatır oynamıştır , hakan oynamamıştır bu kadar açıktır ali daei ye itiraz yok , ha beni futbol bilgisizliğinden yargılayan arkadaşın ilk önce okumaya haiz olması dileğiyle.

mecburi ekleme: gs-chelsea maçında gs formamla tribündeydim.
hakan şükür olamayan insandır *
http://www.youtube.com/watch?v=1TzJjXcDJeo
(bkz: bugün hakan şükür e bok atan, yarın alex in ağzına sıçar)
(bkz: kim attı kral attı)
muhtemelen fenerbahceli olan insandir. bazen dogaldir boyle yapmasi, ne de olsa kral cok canini yakmis, onun yuzunden cok sampiyonluk kacmistir, oysa milli takimda attigi gol sonrasi sevince bogulmus, kazandirdigi zaferler yuzunden sokakta bir turk olmanin gururunu yasamistir bu kisi, kendi acisindan daha trajik bizim acimizdan da cok komik olani, bir fenerbahceliye kendi takimindan daha buyuk bir zafer tattirabilmis takimin yani galatasaray'in golcusudur bu adam, bizim kralimizdir, galatasaray'in avrupa'dan kupayla donmesini saglayan biridir, bir fenerbahceli kendi takimiyla tadamadigi gururu, zafer sarhoslugunu, galatasaray'in bu basarisini her turk vatandasi gibi, hatta butun musluman alemi gibi sokakta sabahlara kadar tezahuratlarla, belki de penaltilarda popescu topa vurmadan once tirnaklarini kemirerek yasamistir. * *
destanı yazan gollerin adamı.
(bkz: uefa kupası)