bugün

gayet yerinde harekettir. adam buradaki yazarların çoğu portakalda vitaminken müzik yapıyordu. kendisi bir duayendir ve sahnedeyse o çekilmelidir. isyanında haklı.
terbiyesizce bir harakettir.. sahnede şarkıcı ile birlikte seyircide kameraya alınır.. seyirciler müzikten zevk alıyorlar mı, eşlik ediyorlar mı, eğleniyorlar mı diye gösterilir bu durum yıllardan beri böyledir.. sen bunca sene sanatçısın eğer bunu öğrenemediysen boşuna sanatçılık yapmışsın demektir şimdiye kadar..
90 lı yılların sanatçısı diye, o dönemdeki şarkıları efsaneydi seviyoruz diye diye tepemize çıktı bu da.. olmadı bu hareket hakan peker hava bin beş yüz.
Şov amaçlı bir hareket. Yakında unutulur zaten.
Sevgiler.

görsel
yaptığı açıklamada "olay bundan ibarettir. öküz altında buzağı aramanın lüzumu yoktur" demiş. özrü kabahatini aratır nitelikteki açıklama cuk oturmuş yalnız biz öküz dışında bir şey göremedik zaten.

sen 20 sene efendi pozu kesersin ama bir hareketin böyle 20 senelik oyunculuğunu bitirir.

ayrıca suratı bana şunu hatırlattı:

görsel
Programa şov amaçlı çıktığının kanıtıdır.
Birden fazla kez Detone olan şarkıcının durumdan sıyrılma hamlesidir. Devam etse kariyeri biterdi .
Aptal popçu işte.
Niye bağırmamış ki? Halbuki "ben saksı değilim" deseydi reytingleri altüst edebilirdi.
hayret ettiren olay. reji yanlış yerleri çekiyorsun diyor. stüdyo dışındaki trafiği çekiyor sanki adamlar. alt tarafı seyirci işte. kaldı ki, hep gördüğümüz hareketler bunlar. velhasıl, sahneyi terk etmek seyirciye ve konuklara yapılan bir terbiyesizliktir. gerçi bay peker'in pek de iplemediğini biliyoruz. zeki müren nezaketinden hakan peker'li dönemlere.
dikkatli izleyince farkına vardım hakan peker daha çok ön planda olmak istiyor bunun sebebi şarkının giriş kısımlarında hakan pekeri çekmesi gerekirken reji yanlış çekim yapıyor bu doğru. şarkıcıyı çekmesi gerekirken seyirciyi çekiyor. bu insanlar sürekli tv programlarıyla öne çıkan ve kendini göstermek isteyen insanlar. egoları ayrı bu insanların. yaptığı şey doğru değil evet savunmuyorum. oraya çıkmışsın engelli vatandaşlarımız var , bir iş yapacaksın onunda içine ediyorsun. olmaz bu.. program bitiminde vur kır, parçala. ama sahneyi terk etmek nedir , bir sanatçıya yakışmaz.

bir söz vardır "dil insanı vezir de yapar rezil de." hakan peker sen kendini rezil ettin kusura bakma yallah.
Şaka gibi yaa inanamıyorum. Kompleksin bu kadarına da pes.
gençlik ateşi, kanı kaynıyor delikanlının.

tanım: egosu tavan yapan bir adet şarkıcı.
rezilliktir, şımarıklıktır.

hem hayır için sahneye çıkacaksın hem de böyle abuk triplere gireceksin. kaç yaşında adamsın ayıp ya.
görsel

Genç gösteriyorsun diye ergenlik yapmanın ne âlemi var !
Popülerlik gidince travma etkisi yaratmış olmalı bugünün popçularının illerdeki yansıması olmuş.
gerçek engellinin kim oldugunu çok güzel özetlemiş büyük usta(!)
umarım hiç ölmezsin ve ömür boyu bu utançla yaşarsın.
Başka sanatçıları, hemcinslerini kıskananları çok gördüm de seyirciyi kıskanan bir şarkıcıyı (dikkat ederseniz sanatçı diyemiyorum) ilk defa görüyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=NDRF9nOf8tQ
başlığı otomatik olarak "sedat peker" okuyup videoda döne döne sedat peker aramak...
Hakan Peker kim kardeşim 2.lig futbolcusu mu?
kendisine yakıştıramadığım hareket.
belirli bir ağırbaşlılığın vardı be hakancım.
Kaybettin.. Gözümdeki değerini kaybettin.
http://gezginyogini.com/w...01/siktir-olup-gitmek.jpg
Programın içeriği "Engelsiz Sahne." Görünen o ki Hakan Peker engelliymiş sadece, gitmesi iyi olmuş. Hakkettiginiz değeri tabii ki giderek görebilirsiniz. Hızlı olun giderken.
90’larda devri kapanan eski sanatçı tribi.