bugün

ortalıkta komik videoları dolaşan taklitçi kişilik.

http://www.59saniye.com/hakan-hepcan-vine-series-1/
komik videolar yapan komik kişi. videoların sonundaki hareketi çok komiktir efenim.
Selam o bi bal cocuk. Çok sevdiğim ve takip ettiğim tıvaytır fenosu.
twitter'da slmbenbalcocuk kişisi.

son zamanlarda popüler olan vine hedesinde fenomen olma yolunda ilerliyor kerata güldürüyor da.

edit: artık fenoluk sınırlarını aşmış para sıçma kıvamına gelmiş kişi.
Ziya Turp'un kankası. Rock sanatcısı. SlmBenBalCocuk. Vine Fenomeni.
an itibariyla vine hesabindaki son videosunun esprisini biri bana aciklayabilir mi? Cunku bu hic komik degil.
az kalsın radyosuna sponsor olacağım kişi. allahtan işi vardı konuşamadık.
güldüren videoları var. 33 yaşındaymış, hiç göstermiyor.

http://www.59saniye.com/hakan-hepcan-vine-series-4/
videolarını izlediğimde güldüğüm kişidir. bazı kelimeleri cidden harikadır.
iyi guzel hos her seyde.
cocumuyomus nedir abi anlayan bi aciklasin.
rol grubunun solistidir. kendisi vine videoları ile ünlenmiştir. hele bir de demez mi;

--spoiler--
vine'niz yok mu? android'e gelmedi mi ? çok mu fakirsiniz ? bize ne amınakoyim.

artık vine'niz var mı? androide geldi mi ?hele şükür amınakoyim.
--spoiler--
vine'ın bir numarasıdır. işsizler müdürüdür.
gereksizlik abidesi diyebiliriz.
Minnacıktır. rol grubunun solistidir. vine' da fenomendir.
aşırı antipatiklikten yakında ölecek olan canlı.
sosyal medyada yaptığı iş ne kadar fazlasıyla boş olsa da başarısının inkar edilmemesi gereken kişidir.
Yakışıklı olması bir yana da vineları halil söyletmezin ki kadar da komik değildir kanımca. 33 yaşında olduğunu da buradan öğrendim doğru mu bu?
Vineni bilemem ama egonun babasi oldugu kesin. Eskiden sevmeme ragmen attigi tivitlerdeki kendini sevme duygusunun takipci sayisiyla dogru orantili arttigini farkederek sogudum, cok itici olmaya basladi.

Ayrica surekli insanlarla dalga gecip, herkesi asagilamadan once serdar ortacin bile star haline gelebildigi bir muzik sektorunde tutunamadigini dusunsun, kendi derdine yansin. O ego nerden geliyor bilemiyoruz.
"cocumuyo" sözcüğünü dilimize kazandıran vine fenosudur. bana göre türkiye'nin en iyi vine'larını yapmaktadır,yabancıların yanına yaklaşamaz tabi. ama güldürüyo ibiş. bunun yanında tivitleri de fena değildir hani.
kafası mı çok büyük yoksa omuzları mı çok dar anlayamadığımdır.
cocumuyo mu ama diyen vine'ın babasıdır.
vine fenomeni. Sevimli insan, gülüyoruz.
canlı dublajlı videoları yarmaktadır.
sevimli bir vine fenomeni. ayrıca rol isimli bir grubun da solisti ve gitaristiymiş kendileri.
Mimikleri sevimli arkadaş güldürüyo götlek.
güncel Önemli Başlıklar