1. 1.
  Ekşi de ki kendini bir bok sanan gevşeklerin ibret alması gerektiği bir durumdur. Her konuya yorum yaparsınız ama insanların ailesine dil uzatmak haddiniz değildir. Bu kadar ukala olmayın.
  hakan hepcanın ekşi yazarına dava açması
  hakan hepcanın ekşi yazarına dava açması
  3 ... imran zakhaev
 2. 2.
  Hakan hepcan kim amk.
  5 ... kralina catarim belaya batarim
 3. 3.
  bir sözlük yazarına dava açacak kadar vakti varmıymış eğer yazarlara dava açmaya başlarsa ünlüler bütün uludağ sözlük mahkemelik olur ünlülere yada ünlü birine en az 1 kere hakaret etmeyen yazar sayısı yok denilecek kadar az.
  3 ... nick koymayi unuttum
 4. 4.
  En doğrusunu yapmıştır.

  Benzer davranışlarda bulunan uludağ yazarları var onlar da inşallah bir ders aır.
  -6 ... rall
 5. 5.
  ekşi yazarı haklıdır.

  sadece hakan'ın paylaştığı sse tıklayıp adama sövmeyin.
  1 ... ne alakasi var oglum
 6. 6.
  hakan hepcan'ı bir gram seviyorsam şerefsizim. üstüne üstlük nefret ederim. hiç hazetmem. ancak bir insanı sevmiyorsun diye vefat etmiş babasını da işin içine katmak doğru bir davranış değil. adama ne diyorsan de ama babasını ne karıştırıyorsun? bence burada yanlış yapılmış.
  2 ... dertler derya olmus
 7. 7.
  anonimlik bizi hukuktan münezzeh kılmaz. sen bana gelip küfür edersen, kişilik haklarımı ihlal eder, bana iftira atar ya da hedef gösterirsen senin kaburgalarını sikerim.

  bunu anlayacaksınız. bizler gerçek kişilikleriz. haklarımız var. sınırlarımız var. sorumluluklarımız var. kimse ses etmiyor diye etmeyeceğini sanmamak lazım.

  ben buradan bir yazarla o aşamaya gelmiştim geçmişte. nikini unuttum. frodoydu sanırım. sadece frodo değil, bişeyli frodo. neyse. sürekli gelip hakkımda zırvalıyordu. bir oldu, iki oldu, dedim yapma, ben tahrik oluyorum, incitiyosun beni, bana iftira atıyosun, kibarsan ananı sikebileceklerini sanıyorlar. sonra; "tamam kardeşim" dedim, anladığın dilden konuşacağım. baya baya dava edecektim herifi. sonra anlaştık. uzlaştık. çekti gitti zaten.

  lütfen biri hakkında bi şey yazarken dikkatli olun. öyle haddini bilmez bir tavır var ki sözlüklerde, adamın anasına sövüyor, ölmüş babasına laf atıyor falan. donunu alırlar götünden donunu.
  4 ... st robespierre
 8. 8.
  kadir mısıroğluna sürekli küfür eden ulu yazarlarının altına sıçmasına vesile olan durumdur. yazık..
  -2 ... frank lucas
 9. 9.
  Hakan hepcan denilen herifi zerre sevmem ancak o eskiciler iyice zıvanadan çıktı. Hergun birini linç edip ana avrat düz gidiyorlar. internet ortamındalar diye insanlara hakaret etmemin serbest olmadığını öğrenecekler.
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 10. 10.
  Emin olun O yazarı pamuk şekere çevirecek haklı eylem. Zamanında Benim de ısrarla rahmetlik annemi karıştıran birini evcilleştirmişliğim vardır.

  Paramla pulumla, kaslarımla, sikimle ve daha bir çok şeyle alakalı istediğim gibi yazarım. ister kendimi över ister gömerim. Benim şahsıma istediğin kadar Söv, ayar ver, itin götüne sok, çoğuna kahkaha atıyorum ve açık artırıyorum zaten ama kuyruk acısıyla gelip yapma dedikçe rahmetliyi karıştırırsan götünden itinayla kan alırım. Denemek isteyen de buyursun.

  Hakan hepcan kimdir nedir bilmem, ama sevdiğin birinin aklını kaybederek öldüğüne şahit olmak bir insanın yaşayabileceği en büyük travmadır. Ekşiciye söyleyeceğim tek şey ise umarım en sevdikleri de aynı şekilde ölür. Acımıyorum böylelerine.
  2 -3 ... nesgayfe