bugün

Marmarada tıp okuyormuş. insan şok oluyor.

insan hayatını kurtarması gereken kişi ‘’ biraz yavaş olur musunuz ‘’ diyen bir kadına yumruk atıyor. Hayret doğrusu. Allahın ayısı, Tip zaten işid militanı gibi ama naparsın.
siyasal islamcı dır.
yedi sülalesi akp lidir.
saldırganla alakaası olmayan bir şahısmış.yalnızca isimleri tutuyor soy ismi farklı.
siyasi görüşü, dünya görüşü ne olursa olsun yeri hapistir. böyle adamlar sokakta gezemez.
istanbul Ataşehirde yolda yürürken bir bayanı omuzu ile itip sonra yumruk atıp yere seren maganda.

Ulan ülke ne hale geldi arkadaş, nasıl bir sapkınlık içerisine girdi insanlar. Yahu kardeşim bu ne sinir, bu ne yobazlık. Bütün siyasi ve dini duyguları bir kenara koyalım. Seni bir ana doğurdu ve sende bir anneye böyle bir güç uyguluyorsun. ilk savunması da çok komik. "Ailem ile kavga edip dışarı çıkmıştık, bir kadına çarptım ve bana gerizekalı dedi bende yumruk attım." ulan karşındaki erkek olsa aynısını yapacak mıydın?

Peki şimdi ne olacak bu adam bir şekilde serbest kalacak. Hay ben şimdiden böyle adaletin içine...
ola ki doktor olursa dayakla tedavi edecek piskopat.

- doktor karnım ağrıyor.
- bakayım çaaat..
- aah şifa buldum. *
Ak troller ve havuz medyasınca chpli olduğu iddia edilen fakat aile boyu erzurum ispirli ve ak partili olan türbanlı kadını tek yumrukta yere seren psikopat.