1. 1.
  hamit'den sonraki sıraya konulabilir.
  ... alikurt
 2. 2.
  yerine çağlar'ın geçeceği eylem. çağlar iyi mi sanki be!
  ... bin dokuz yuz bes
 3. 3.
  bir sol bek alacağız ve eboue sonrası olduğu gibi bu adama nasıl dayanmışız diyeceğiz. bir tek fatih terim görmüyor hakan'ın durumunu. tamam türkiye'de iyi kötü idare eder ve yabancı sınırı sebebiyle rahat adam alamıyorsun ama bu adama bir çözüm bulun. yaptığı hataları alt yapıdan gelen çocukta yapar arada tecrübe kazanır bu hala tecrübe kazanacak.
  -1 ... murattemur
 4. 4.
  karşısındaki adam sanki manav hasan, sol taraf tecavüze uğradı diyorsunuz. hamit te bırakın galatasaray ı, milli takımdan ayrılmalı o zaman. robben tecavüzün kralını yapmıştı.
  ... atelyekumpas
 5. 5.
  sanki turk sol bek bollugu varmiscasina, fm de takim kurarcasina iskembeden gelen yazar iddiasi.

  bu ligde herhangibir takimda hakan'dan bariz daha iyi, daha tecrubeli, sampiyonlar ligi'nde ayagi titremeyecek bir oyuncu var mi? yok.

  dunyada bile sol bek sikintisi var da, hadi buldun bi sol bek getirdin. yabancilardan kimi keseceksin? semihin yaninda gokhan zan'i falan mi oynatacaksin n'apacaksin? diye sorarlar adama.
  ... zubizarett
 6. 6.
  3 sene önce olması gereken durum.
  ... saturdaynight
 7. 7.
  beklerin önündeki kanat olmadan her bekin tecavüze uğrayacağını bilmeden yorum yapan arkadaşlara karşı ölü taklidi yapılmalıdır.
  karşındaki takım amatör küme takımı değil manu. valencia dün oraya kamp kurdu. gelen her bindirmede hakan yalnız kaldı müdahale edemedi. normal zaman için hakan çok yeterli bir adam olmayabilir ama dün gece için hakanı suçlamak tamamen anlaşılmaz olacaktır.
  1 ... yeksin
 8. 8.
  devre arasında muhtemelen bu bölgeye bir transfer yapılacaktır. hakan balta içerideki maçlarda sırıtmıyor belki ama avrupa için gerçekten yetersiz.

  kim alınmalı derseniz benim gönlümden geçen iki isim var ama ikisi de çok pahalı ve üst düzey oyuncular: domenico criscito* ve aleksandar kolarov*
  -1 ... madrid ulku ocaklari reisi
 9. 9.
  bu adam gerçekten kötü futbolcu tamam ama ülkesinde de mevkisinin en iyisi işte acı olan bu :(.
  1 ... northremembers
 10. 10.
  şampiyonluk maçında oftaş'a attığı füze ve kadıköy'de üç senede attığı iki gole sevinen şimdi ise bok atanların düşüncesi. füze aklına gelince içinde hissetmişsindir umarım.
  1 -1 ... hobalele