1. 2554.
  şu anda amerika da ondan bundan otlanarak yaşıyomuş, beter olsun hain soysuz köpek.
  4 -3 ... es ses
 2. 2555.
  galatasaray forması giymiş, galatasaray taraftarının kral diye hitap ettiği, halen aktif olarak galatasaraysempatizanlığı yapan; vatansız bayraksız teröristtir.

  kısaca galatasaraylıdır.

  ben değil kendisi diyor.

  hakan şükür
  1 -6 ... ignis gehennalis
 3. 2556.
  Fotbolcu iken sevmezdim
  Terörist oldu yine sevmiyorum.
  2 -2 ... napacuhh
 4. 2557.
  hakan şükür

  ahmet kaya, yılmaz güney, dursun karataş, kadir mısıroğlu, selahattin demirtaş, osman kavala ve salih mirzabeyoğlu gibi kişilere hayran olanların laf etmeye hakkının olmadığı akılsız ve duruşsuz mankurt.
  2 ... kemalist 24
 5. 2558.
  terorist degildir. kendisi abd deki malum sahsi sayip sevebilir ama herhangi bir kisinin canini yakacak bir eyleme fiilen karismamistir. 15 temmuz tatsizliginda suc iddia edilebilecek herhangi bir eylem yapmadigi biliniyor.
  olay yine turkiye deki klasik cadi avina geliyor. bir diger malum sahisla abd deki malum sahis arasindaki kavgada malum sahsa biat etmeyenlerin suclu ilan edilmesidir.
  biat edip el etek openler yuksek makamlarda devam ediyor ama tarikatci bankaya fatura odemesi yapanlar ise terorist ve hapiste! yersen!

  bir cok yanlis yapmistir ama kendisi turkiye nin en buyuk golcusudur!
  2 -4 ... crossd
 6. 2559.
  vatan topraklarının haram olduğu soysuz köpek. şimdilerde trump ın vereceğim dediği pandemi desteği için sıraya girmiş piç.
  1 -1 ... es ses
 7. 2560.
  Hangi takımın efsanesiydi bu ?
  1 -1 ... mavrothalassa
 8. 2567.
  hakan şükür

  kariyerindeki yarım bine yakın golü, dua ve örgütlenme gücüyle atmıştır. bu da galatasaray'ın juventus'u 2-0 yendiği maçtan bir kare. sol ayağıyla attığı gol kendisinin ve takımın 2.golü. 2 aralık 2003.
  4 ... mastor
 9. 2569.
  türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi forvetidir.
  -2 ... dogukan xd