1. 2577.
  Hangi takımın efsanesiydi bu ?
  1 ... mavrothalassa
 2. 2576.
  vatan topraklarının haram olduğu soysuz köpek. şimdilerde trump ın vereceğim dediği pandemi desteği için sıraya girmiş piç.
  1 -1 ... es ses
 3. 2575.
  türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi forvet oyuncusudur. gassaray yönetimi çok ayıp ediyor. şaban bu ülkenin mihenk taşıdır.
  2 -2 ... ernesto doqukan guevara
 4. 2574.
  terorist degildir. kendisi abd deki malum sahsi sayip sevebilir ama herhangi bir kisinin canini yakacak bir eyleme fiilen karismamistir. 15 temmuz tatsizliginda suc iddia edilebilecek herhangi bir eylem yapmadigi biliniyor.
  olay yine turkiye deki klasik cadi avina geliyor. bir diger malum sahisla abd deki malum sahis arasindaki kavgada malum sahsa biat etmeyenlerin suclu ilan edilmesidir.
  biat edip el etek openler yuksek makamlarda devam ediyor ama tarikatci bankaya fatura odemesi yapanlar ise terorist ve hapiste! yersen!

  bir cok yanlis yapmistir ama kendisi turkiye nin en buyuk golcusudur!
  1 -4 ... crossd
 5. 2573.
  hakan şükür

  ahmet kaya, yılmaz güney, dursun karataş, kadir mısıroğlu, selahattin demirtaş, osman kavala ve salih mirzabeyoğlu gibi kişilere hayran olanların laf etmeye hakkının olmadığı akılsız ve duruşsuz mankurt.
  2 ... kemalist 24
 6. 2572.
  Fotbolcu iken sevmezdim
  Terörist oldu yine sevmiyorum.
  2 -2 ... napacuhh
 7. 2571.
  galatasaray forması giymiş, galatasaray taraftarının kral diye hitap ettiği, halen aktif olarak galatasaraysempatizanlığı yapan; vatansız bayraksız teröristtir.

  kısaca galatasaraylıdır.

  ben değil kendisi diyor.

  hakan şükür
  1 -6 ... ignis gehennalis
 8. 2570.
  şu anda amerika da ondan bundan otlanarak yaşıyomuş, beter olsun hain soysuz köpek.
  4 -3 ... es ses
 9. 2569.
  herkesin siyaseti bilmem nesi kendine, beni ilgilendirmez, ben galatasaray taraftarı olarak oynadığı futbola katkısına bakarım..

  ha kuş sürüsü mensubusunuz anlaşılan, önce kendi takımlarınızdaki uğur boral'a, bekir irtegün'e, emre belözoğluna, gökhan gönül'e, mehmet topal'a, tuncay şanlı'ya buralarda birilerini yaftaladığınız gibi yaftalayın, hakan şükür'e sonra gelirsiniz..
  3 -1 ... dejan bodiroga
 10. 2568.
  Kupayı siktir et

  Fetöcü bir teröristtir.

  Elin gavuru Alex de Souza Mehmetçik vakfına para gönderirken, bu şahıs hocasına himmet gönderdi. Neden seveyim ki.
  9 -1 ... napacuhh