1. 1.
  şaban diye de anılır.
  (bkz: şaban)
  42 -113 ... trda
 2. 2.
  (bkz: torinolu şaban)
  19 -22 ... maxisky
 3. 3.
  hala galatasaray ve milli takım için aslanlar gibi çalışan, didişen futbolcu. iki günlük kıytırık forvetleri omuzlarda taşıyan insanıma fazla gelen adam, yorgun savaşçı. 36 yaşına dayandığı şu günlerde bile turkiye ve avrupa'nın önemli takımlarında rahatça oynayabilecek ama şaban mongollarının kalitesini hala tartıştığı klas forvet. yanlış kişilerle yanlış ilişkileri olan insan.
  25 -6 ... zibidi
 4. 4.
  ceza sahasına dikilip(!) kariyerinde 400'e yakın golu ağlara dirrrrrek gibi geçiren, neredeyse bütün rekorları elinde tutan efsanevi futbolcu. çok kabiliyetsizmiş, beceriksizmiş miş miş miş.. biraz daha kabiliyetli olabilseydi, kabız olmasaydı nasıl olurdu merak ediyorum.
  23 -5 ... zibidi
 5. 5.
  (bkz: şaban efsanesi)
  5 -15 ... sazan
 6. 6.
  kendisine yapılan faullerde daha yere düşmeden havadayken hakeme kırmızı kart işareti yapabilen uzun boylu çağdaş santırafor fitbolcu.
  15 -9 ... komandost
 7. 7.
  tadında bırakması gereken futbolcu.*
  6 -3 ... selmagezinir
 8. 8.
  beyaz show'a katılsa beyaz onu söyle çağırırdır sahneye;
  - o biğğ efsaneeee
  - o biğğ şaban
  - o biğğ eeeeee ıyhhh??!!???
  8 -35 ... liberty
 9. 9.
  arkasındaki devasal hayran kitlesinin şimdilerde (son 3-4 senedir) neden hayran olduklarına şaşırdıkları ve kendilerini yeniden sorgulamaya başlamalarına sebep olan kör futbolcu. * *

  edit:kimsenin zirvede kalamayacagını herkez biliyor ancak zirvedeki durumu ile hatırlanmak var. şaban olarak hatırlanmak var. aynı mı??
  5 -15 ... liberty
 10. 10.
  dünyanın gelmiş geçmiş topa en iyi kafa vuran oyuncularından birisi. iyi de pres yapıyor. bunların üstüne tekniği de iyi olsaydı zaten şuan ya real'deydi ya chelsea'de..

  ama bir insanın ayağı bu kadar odun gibi olamaz ya..ayrıca çok kötü penaltı atıyor. kalecinin ya sağına ya soluna yerden orta hızla vuruyor. akıllı bi kalecinin hakan şükür'ün penaltısını kurtarma ihtimali yüzde 50. ama yine de attığı penaltıların büyük bi çoğu gol oluyor o da ilginç tabi..
  6 -5 ... redwinemania
 11. hakan şükür Başlığındaki Önemli Entry'ler