1. 1.
  şakirt hakan şükür'ün son yaptığı açıklamadır. bugünlerde ota boka herşey hakkında yorum yapan, ot gibi her yerden biten hakan şükür hocasını es geçmemiştir. buyrun;

  http://www.santrahaber.co...-gulen-e-buyuk-ovgu/61544
  1 -5 ... mickolodium
 2. 2.
  ilk defa fethullah güven için üzülmeme sebep olan hadise.

  (bkz: allah düşmanımın başına vermesin)
  1 -1 ... darius ve krezus
 3. 3.
  onu bunu bilmem de bu hakan şükürün ikide bir çıkıp büyüklerim ne derse doğrudur,onlar daha iyisini bilir,bi de erdoğana sorayım vs vs gibi lafları insanı deli etmeye yeterlidir.Eh be mübarek adam madem tuvalate giderken bile izin isteyecektin ne diye düşüncelerini söyleyemeyecekken gittin milletin temsilcisi olacağın seçime aday olup 550 koltuktan birini işgal ettin..
  ... narsist prens
 4. 4.
  Hakan şükür'ün bakan olmak için yeşil ışık yaktığına bir işarettir, bir galatasaraylı olarak bu kadar yalanmasından utanıyorum.
  2 -1 ... benistiyordus
 5. 5.
  adam fettulah gülen menşeili bir partiden milletvekili olduğuna göre göze gelmeyecek kadar küçük bir gelişmedir aslında.

  ne bekliyordunuz? fettullah gülen'i ve akp'yi kötülemesini mi? kaz gelecek yerden, tavuğunu mu esirgemesini?

  yaralı parmağa işemek istemiyor adam afedersiniz. her siyasetçi gibi yağlayıp, ballayacak elbet. aferin koç! doğru yoldasın. sen başbakan da olabilirsin kanımca. top çevirmeyi beceremesen de bu işleri iyi çeviriyorsun.
  2 -1 ... anacsevgidolubirmeleksanki
 6. 6.
  oyuncuyken cemaatten icazet almadan adım atmayan, florya'yı ışık evine çeviren, emre belözoğlu'nun hangi camide namaza duracağına kadar dinine imanına karışan hakan şükür bir de milletvekili olduktan sonra niye yapmasın feethullah gülen hakkında açıklama? ben açıkçası daha önce ve daha yoğun bir belagat beklerdim hakan şükür'den. performansı düşüyor bence.
  1 -1 ... pangaean
 7. 7.
  galiba birilerini yine cumhuriyet elden gidiyor telaşına düşürmüştür.
  -1 ... c for cemaat
 8. 8.
  çok şaşırtmamıştır insanları ne yani cemaatin çocuğu hakan gidip te che guevara'ya mı övgüde bulunacaktı?
  1 ... met mez
 9. 9.
  atatürk ilke ve inkılapları vol.5'e aykırıdır.
  ... jimi tudeski
 10. 10.
  "aman laikler dikkat demokrasi elden gidiyor. Çabuk koşun birkaç iftira atın ki kurtarın ülkeyi." serzenişinde bulunmamıza neden olacak olaydır.
  Not: Cumhuriyetçi, milliyetçi, halkçı, laik, devletçi, inkılapçı bir insanım yersen.
  ... yattarakosifff