1. 1.
  cemaatten olduğu için doğaldır. TRT'nin savunusu "sponsorluk getirdi" açıklamasının anlamı da budur zaten. Tüm ilanlarını, basın bildirilerini ve çoğu reklamını Nurcu basına veren Çaykur'un hem reklam yapıp, hem gider gösterip hem de cemaat kardeşini kollaması artık adeta alıştığımız bir nur cemaati uygulamasıdır. Buradan da nurcuların ebedi düşmanları masonlardan ne çok şey öğendiklerini görebiliriz. Sormak gerekir; "Onlar yapınca adam kayırma, örgütlenme, hücrelenme oluyor da siz yapınca yüzyılın dayanışma hareketi mi oluyor"?
  6 -7 ... haymatlos
 2. 2.
  az biledir. hakan şükür'ün onda biri kadar futbol bilgisine, kariyerine sahip olmayan yorumcular bu meblağın üzerinde kazanırken tartışılması abes olan konudur. hele ki trt sponsorlar vasıtasıyla bundan kar ettiğini açıklıyorsa bok yemek düşer... *
  1 -7 ... ozz le grand
 3. 3.
  cemaatçilikle alakası olmayan ender bir olaydır. bu programlarda dönen paralara baktığınızda azdır bile. Eğer hakan şükür nurcu olduğu için bu parayı alıyorsa, bir günlük sabah programında onun aldığı paranın abartısız 5-6 katını alan kadın programları sunucuları o zaman kesin illüminatiden falandır. Tarikatsız olmaz bu işler.
  6 -2 ... d@nte
 4. 4.
  trt'ye 6 bin lira kazandıran olaydır. hakan şükür'ün gelmesiyle 20 bin liralık sponsorluk anlaşması yapılmış ve bunun 14 ü hakan'a gerisi kasaya.
  2 -5 ... bir zamanlar faik
 5. 5.
  bülent ersoy'un sacma sapan sarkı yarısmalarında gecelik yorumculuk karsılıgı 50-60 bin lira aldığı ülkemizde az bile olan paradır. keske hakan daha fazla sponsorluk saglasaydı da 100 bin lira verselerdi.
  1 -1 ... necirvan
 6. 6.
  cristiano ronaldo'nun yıllık 10 milyon euro almasından farklı bir olay değildir. bu yüzeysellikten bakarsak adam da topa vuruyor gol falan atıyor sadece. bu yüzden "biz proje hazırlamak için götümüzü yırtıyoruz ama yeaa" serzenişleri anlamsızdır, spor, özellikle futbol dünyasında bu paralar komik bile sayılabilir. siz de futbolcu olsaydınız, hakem olsaydınız kardeşim. zira türkiye'de bu konuda değişen bir şey yok yıllardır, futbolun içinde, göz önünde olan adam televizyona çıkıp "meraba, ben okoçye, bu da saba televizyon" dese o paranın 5 katını cebe indirir. hakan şükür ile alakası yoktur.
  5 -2 ... vangobbel
 7. 7.
  züğürdün çenesini yorar.
  3 -1 ... der meister
 8. 8.
  futbolu bırakmak için iyi bir neden. topu kaleye sokma gibi bir derdin yok. derdin topu kaleye sokmaya çalışanlarla.
  1 ... sokaklambasi
 9. 9.
  allah euro ya kulum dediği zaman birine devamı hep geliyor olayının kanıtıdır.
  3 ... tarnally
 10. 10.
  rıdvan dilmen, sergen yalçın, hakan ünsal gibilerinin aldığı paralardan farklı olandır.

  zira bunlar özel bir televizyonda çalışıyorlar ve kanalın sahibinden başkasını ilgilendirmez. ama trt'nin hakan şükür'e verdiği paraların her kuruşu bu devletin bir bireyi olarak bizleri ilgilendirir. "trt'nin dizilerine bir şey demiyorsunuz" diyenlere de afedersiniz kıçımla gülerim. çooook farklı şeyler. yorumculuktan da anlamıyor zaten, herkesin bildiği şeyleri söylüyor. ve ben bunu beğenmiyorsam tepki göstermek hakkımdır.
  3 -2 ... cataplexy