1. 1.
  bugün cuma namazı çıkışı gerçekleşen durum.
  ... huni kolisi
 2. 2.
  "Malumunuz asılsız ve gerçek dışı iddialarla mal varlıklarımıza el konuldu ve babam tutuklandı. Ortalıkta 200 milyon gibi bir servetten bahsediliyor. Bir kere rakam toplumda algı oluşturmak amacıyla çok abartılmış bir rakam ve kesinlikle doğru değil.

  Yıllardır Avrupa'da, ülkemde ve Milli takımda üst düzey oynamış, önemli rakamlar kazanmış biri olarak ülkesine yatırım yapmak, şirket kurmak suçmuş gibi anlatılıyor tek taraflı haberlerde.

  Yıllardır yaptığınız yatırımların değer kazanması hayatın akışına uygun ve bugüne bakan yönü ile yatırımlarını ülkesinde yapmış ve değer kazandırmış olmakta ayrı bir güzellik.

  Esasen iddia edildiği gibi ortada ne yedi adet şirket ve ne de iddia edilen kadar bir varlığın olmadığı rahatlikla ispat edilebilecekken bu iddialari iyi niyetli olarak değerlendirmek mümkün değil.

  Bugün hiç alakamız olmayan bir örgüt iddiası ile mallarımıza el konması ve babamın tutuklanmasının hiçbir hukuk devletinde izahı yok. Eğer ki Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devleti ise ki öyle olmak zorunda, bugüne kadar örneği görülmemiş el koyma ve tutuklamaların bir an önce son bulmasını istemek herkesin hakkı sanırım."

  hakan şükür ün babasının tutuklanması
  ... bananeozledim