1. 361.
    Bi ortamız yok. Ya itin kıçına sokuyoruz ya göklere çıkartıyoruz. Hakan çalhanoğu Avrupa'da gayet iyi bir on numaradır şayet sen adamı kalkıp sol kanat oyna diyip arkasına hasan Ali'yi koyarsan hakan oynayamaz tabi. Milan da Ricardo Rodriguez ile oynayan adam hasan ALi ile oynayamaz haliyle ama on numarada oynayabilirdi. Milan kanat oynatıyor diye her takımda kanat oynatmak gerekmez.
    3 ... reddevil11
  2. 362.
    Tarator'dan sonra zımbarator tarafından da sol açıkta oynatılan oyuncu.

Haliyle verimli oynamıyor.
    -1 ... engin jurnal
  3. 363.
    ne zaman izlesem futboldan soğuma nedenim olan milli çöpümüz futbolcu şahıs.
    ... saglamyazar37
  4. 364.
    adamın tek mevkisi var. hani fmde koyu yeşilden kırmızıya doğru gider ya, bu adamın amc dışındaki bütün mevkileri kırmızı. o bölgede iyi oyuncu mu? bence değil. alman liginde gölge pres ve şut gücüyle takılıyodu. oynadığı takımda öyle yarışmacı bi takım olmadığı için her hafta değil, yalnızca iyi oynadığı haftalarda medyaya düşüyodu. koca milan da çeyrek porsiyon beyinli küçük penisli çekikler tarafından piç edildiği için öyle işleyen bi scout sistemi yok. bu adamı belhanda yerine isteyen renktaşlar vardı bi ara. nerdeler acaba?
    2 ... resty
  5. 365.
    Gayet kaliteli ve kumaşı sağlam topçu. Bugün kötü oynadı ama Bir kaç kaçtan yargılamak çok saçma olur.
    2 -4 ... trollere fisildayan adam
  6. 366.
    gelmiş geçmiş en sinameke iki futbolcudan biridir. diğeri nuri şahin. arkadaş sen nasıl 10 numarasın hiçmi sorumluluk almazinsan. tamam sana press yap diyen yok, savunmaya yardım et diyen yok ama iki ara pas yap bir orta yap, oyun sıkıştığında kaçma saklanma top iste oyun kur.
    iki şut at korkutmalık, iki topa bas oyunu aç. ama yok resmen toptan kaçıyorsun. kusura bakmayın ama ben bu çocuğun daha oh be dedirttiği bir milli maç görmedim.
    2 ... inderex
  7. 367.
    yıllardır takip ediyorum üst üste iki olumlu pas attığını görmedim. milan gibi bir takımda nasıl oynuyor hayret. ha şu da var bir sonraki maçta gol atarsa buralar senin taşaklarını emcüklerim entryleriyle dolacak o ayrı mesele öyle de garip milletiz.
    1 ... nekros
  8. 368.
    yahu milan demişsiniz de sanki 2004 milan'ından bahsediyoruz. uefa'ya bile zor gidiyor artık milan. o milan'da oynayan vasat altı bir futbolcudur işte, zaten bir ışık görseler almanlar ziksen bırakmazdı bunu bize.
    -1 ... masklavi