1. 1.
  insanlıktan hatta hayvanlıktan da nasibini almamış mahlukat. bunun gibiler de aslında çok şey hakediyor ama neyse. ha bu arada 8 mart dünya kadınlar günüydü di mi? ama tabi önemli olan emekçiler, bi de halay çekip oynadılar mı, klasik ezberlenmiş söylemlerini söylerler içlerini rahatlatırlar. seneye aynı haberlerle tekrar birlikte oluruz merak buyurmayınız.

  http://www.milliyet.com.t....2010/1207864/default.htm
  1 ... caez
 2. 2.
  böyle bir ülkede yaşıyoruz abazanı varmı ? var
  katili varmı ? var
  psikopatı varmı ? var
  vucut kesen varmı ? var
  insan varmı ? yok

  ulan madem öldürcen hayatını mahvetcen niye böyle bi aptallıkta bulunuyorsun ? 25 kere bıçakladında ne oldu kral mı oldun dur ben söliyim hayatın yalan oldu
  (bkz: ceketimi ver gidiyorum burdan)
  2 ... milecrewa
 3. 3.
  insanda "neden idam kaldırıldı ki sanki" serzenişi uyandıran olay. 1 kere cinayetin nedeni de çok saçma. insan 25 kere bıçaklanmayı nasıl hak eder ya. aklıma eski türk filmleri geldi. ulan bu anam için bu babam için bu da kardeşim için diyerekten sülaleni saysan da 25 etmez. *
  2 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  şerefsizin önde gidenidir. bulunduğumuz bu bunalımlı dönemlerde üstüne böyle bir olayın yaşanması bizi hasta etmeye yeter.
  1 ... aybekut
 5. 5.
  bir insan 25 kere bicaklanmak icin ne yapabilir baska bir insana sorusunu sordurtan adam.
  1 ... mr baron
 6. 6.
  idamı hakkeden asıl adam

  1 insanın canına kastetmek Allah'a karşı gelmekle aynı şeydir
  ... gunduz fener
 7. 7.
  (bkz: hak etti diye eşini 25 kere bıçaklayan hayvan)
  ... zuhtu memeli
 8. 8.
  muhtemelen "pişmanım" demiştir diyerek habere baktım, hak eden öldürülür demiş. bunu yağlanmamış sivri bir kazığa oturtmak lazım. gözleri ışıklayarak o halde can vermesi beklenmeli.
  ... moro