1. .
    gözü bağlanan meraklı binlercesinin mağdur olmak için istekli olmasından doğan haddin son raddesine ulaşmış merak ve seviyesizlik merakının kaybettirdikleridir.

duygularınızı ve gözyaşlarınızı kullanarak mağduriyet ayaklarıyla üzerinizdeki pazar hakimiyeti kurmak suretiyle aslı lümpen olması gereken bir kadın programından dolayı güvenilir sanatçı olmasına el birliğiyle destek olduğunuz birinin gözyaşlarınızla oynadığı oyunun açığa çıkmış olması bile sizde bir şok etkisi yaratmayacaktır, buna adım eminim. daha önce onlarcası karşısında gösterdiğiniz tavırdan dolayı bu güvensizliği sağladığınızı ve lümpenliğe verdiğiniz destekten dolayı yücelttiğiniz bazı kişi ve kişilerin arkasındaki kurumsal şirketlere kazandırdığınız bir damlası bile hak edilmemiş getirilerin sebebinin tavrınızdan kaynaklandığını bilmeyecksiniz bile.

--spoiler--
    http://www.internethaber....news_detail.php?id=211383
    --spoiler--

"yalnız değilsiniz" adlı kadın programındaki performansından dolayı istatistiklerde en güvenilir kadının seda sayan seçilmiş olmasını yadırgamamıştım. yıllarca dramatik oyunlarla acı ve yoksulluktan getiri sağlayan sadece o değildi. ancak oynanan oyunlar bazen belli oluyor ve göremeyenin bile gözüne sokulacak kadar açığa çıkıyor. görmek isterseniz tabii ki. görmezseniz daha dramatik olsun diye bir yalancıyı size mağdur diye gösterirler.

bu güne kadar bu konuda yaptığımız eleştiriler pek dikkat çekmedi. hatta rahatsız olanlar bile oldu. gözleri bağlanmış binlercesinin kendilerine oynanan oyunu hak etmiş olmaları kendi tavırlarının ve inatla görmezden gelmelerinin akıbetidir. bu akıbetin müellifleri de benim annem, teyzem v.s. akrabalarım ve sizin anne, teyze v.s. akrabalarınızdır...
    ... talihsiz sokak kedisi