1. 1.
  Suudi arabistan a göre hak dinini yorumlayanların ortaya attığı idda. Okuyup araştırdıktan sonra kadınların haklarının hak dininde ne kadar çok olduğu hatta zamanında kadınlar mülk sahibi olamazken hak dini sayesinde bu haklara kavuştuklarını hatta bunun dışında yüzlerce hakka sahip oldukları öğrenilebilir.
  6 -2 ... girtlak
 2. 2.
  --spoiler--
  cennet annelerin ayaklarının altındadır.
  --spoiler--

  daha fazla söze gerek var mı?
  9 -1 ... kavaradanteyyare
 3. 3.
  Hak din bütün insanlık için var.
  1 ... demek isteyen adam
 4. 4.
  veda hutbesini okumamış cahilin beyanatıdır.
  1 -1 ... yoldas stalin
 5. 5.
  dinle alakası uzaktan yakından alakası olmayan durumdur. azıcık okuma yazma bilen herkesin farkına varabileceği alenen ortada olan durum budur. kadının bu kadar değersiz görülmesinin asıl sebebi, islam inancının indirildiği coğrafyayla yakından alakalıdır. islamiyetten önce ilk doğan çocuğun kız olması durumunda diri diri toprağa gömüldüğünden bahsettiğimiz bir zihniyetten bahsediyoruz. arap kültürünün, islamiyetle harmanlanmasının ortaya çıkardığı durum, kadınların zerre kadar değerinin olmadığını düşünülmesine sebep olmuştur. din hak dini olabilir ama dinin harmanlandığı toplumsal yapı ve toplum ahlakı tamamiyle yanlış. adamlar çok matah olsalar zaten peygamber gönderilmezdi amk. bizim örümcek beyinlilerin anlamamakta ısrar ettikleri şey.

  not: örümcek beyinli sıfatını tek taraf için kullanmıyorum isteyen üzerine alınabilir.
  2 ... sacma sapan konusma la
 6. 6.
  kadın ile erkek arasında doğal bir dengeye değinir islam. bu tamı tamına bir eşitliği tabii olarak temsil etmez. kadının doğası ile erkeğin doğası birbirini tamamlar islam inancında.

  günümüzde seküler yaşam sujeleri olan kadınların erkekleşmesi, erkeklerin kadınlaşması islam ın bu konuda ne kadar haklı tespitleri ihtiva ettiğini göstermektedir.
  ... bazarda artiz arayan adam
 7. 7.
  islamda kadın hep 2.sınıf bir varlık olarak görülmüştür.peygamber efendimiz,kadınlarının yerinin evi olduğunu söylemiştir,ne kadar doğrudur bilinmez.totaliter,akp gibi gerici faşist rejimlerde ise kadına sistem sınırı vardır,kadını şekillendirmeye,kadını yönetmeye çalışırlar.özgür bir kadın akp iktidarında barınamaz.çünkü akp aynı hitlerin dediği gibi kadınların yeri mutfak ve yataktır,görüşüne sahiptir.bu yüzden gericidir,faşisttir,kendini bilmez amerikan vesayetçisi bir partidir,yada cıa projesi.
  ... realist boy