1. 1.
  10 senedir bu sözlükte yazarlık yapıyorum. 5 yıldan sonra silik entryleri temizlemeyi bıraktım. an itibariyle 234 tane silinmiş entry var. bir çoğu başlık silindiği için silindi. bazıları saçma sapan sebeplerden silindi. çok azı "sözlüğü yasal yönder zor durumda bırakabilir" gerekçesiyle silindi. ama ilk defa beşiktaş düşmanlığı için entry silen mod gördüm.

  artık mümkün olduğunca futbolla alakalı entry girmemeye çalışıyorum. bu çirkeflikten, bu yüzsüzlükten, bu adilikten uzak durmak için elimden geleni yapıyorum. her ortamda da söylüyorum ben futbol denilen pisliği zerre sevmem. beşiktaş'ı severim. şunu gördükten sonra artık beşiktaş sevgim göklere çıktı.

  kıskanın lan! geberin. ölün hasedinizden!

  hahahaha notuyla entry silen tarafsız moderatör
  6 -10 ... serdarsl06
 2. 2.
  o amkoduğum lafını annenle tartışmamı ister misin diye sormam gerek. adam olun. olamıyorsanız da adamlardan uzak durun.
  3 -8 ... serdarsl06
 3. 3.
  orda hahaha na istinaden entryi sildiğini belirtmiş.
  3 -1 ... anto
 4. 4.
  234 tane entry silindi. hahaha'ya istinaden silinmiş olamaz zira hahahassiktir yazıyor bu bir. daha önce bu gerekçeyle silinen hiç bir entry'de o not düşülmedi. bu da iki.
  2 -3 ... serdarsl06
 5. 5.
  (bkz: ben ikna oldum)
  2 ... centurion
 6. 6.
  şahsıma da denk gelmiş moderatördür. psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünmekteyim. gerçi hangimizin yok ki?
  1 -2 ... sodomlu
 7. 7.
  samimi moderatördür.

  bizden biridir.
  1 -1 ... liz queen
 8. 8.
  küfretmeden derdini anlatamayacak hiper zeki organizmalar karşısındakini mallıkla itham edince mallığımdan daha da gurur duyar hale geliyorum.
  1 ... serdarsl06
 9. 9.
  Gözlerim görmediğinden, okuyamadığımdan yorum yapamıycam malesef kendisi hakkında. Hoş çok da ilgimi çeken bir durum değil zaten. Bi cereyan hissedince geleyim dedim.
  1 ... darked