1. .
  maçtan bir gece önce, yine yenilmeyi, yine ağır bir psikolojik bozgunu kaldıramayacak olan galatasaraylıların yapacağı harekettir.

  - şimdi ilginç bir olay için defne ye dönüyoruz sayın seyirciler, defne orada neler oluyor bu insanlar nereye koşuyorlar böyle ?

  + evet murat şu an sabiha gökçen havalimanı önündeyiz, üstlerinde mor formalar bulunan binlerce insan uçaklara binmeye çalışıyorlar, büyük bir kaos büyük bir kargaşa var, hepsinin yüzlerinde anlam veremediğimiz o telaşlı korkulu bakışlar var. önce üstlerindeki mor renklerden dolayı eşcinsellerin yaptığı bir protesto gösterisi sandık fakat durum pek böyle değil gibi. yanımızdan bağırarak geçen üç beş kişinin ağzından "allaaaah maç başlayacak" "feneeeeer yapma feneeeer" gibi cümleler duyduk, anlam veremiyoruz murat burda durum çok vahim. yetkililer bu davranışları incelemeleri için anında bir grup isviçreli bilimadamı getirttiler türkiye ye, şimdi onlardan biri yanımızda, tercüman olmadığı için elimden geldiğince tercüme etmeye çalışacağım sizlere.

  % ........... .......... ............ ......... .......... .................

  + evet murat anladığım kadarıyla öğrenilmiş çaresizlik adlı bir psikolojik durumdan bahsediyor kendileri ama yine de bir anlam veremiyoruz... burda durum böyle murat ne dertleri varsa allah yardımcıları olsun diyoruz ve söz sende.

  - teşekkürler defne, gerçekten de dehşete kapılmış surat ifadeleri vardı koşuşan insanların, neyse efendim allah yardımcıları olsun diyoruz ve .........

  edit: bohohoyt, eksileyin de rahatlayın lan tabi bu kadar strese gerek yok.
  3 -12 ... ottoman3541
 2. .
  yurtdisi yerine baska yerlere kacma ihtimali de var ayni taraftarlarin. rakip takimin dikkat etmesi gerek bu yuzden.
  3 -2 ... reanarchy
 3. .
  galatasaraylıların haftasonu yurtdışına çıkacakları doğrudur. ama bunun adı kaçmak, sebebi yenilgi olmayacaktır. galatasaray taraftarı "lan türkiye'deki fenerlilere çaktık, yurtdışındakileri de elimizden kaçırmayalım" mentalitesiyle hareket edeceğinden vizeleri yeniletmiştir.
  ... veys
 4. .
  haftasonu espri yeteneğini geliştirmeye çalışacak fenerliden daha aşık taraftardır. sizin sevginiz bir maçsa, bizimki ömür boyu.
  2 ... isigim sana asigim
 5. .
  avrupa seven galatasaraylılardır. mecidiyeköyden daha ilerisinede gitmişlerdir görmüşlerdir ve fethetmişlerdir.
  3 ... sebarstian
 6. .
  yok efendim kaçmamışlar. her sene olduğu gibi bu sene de taşşak geçmek zorundaydık, yorulduk, bittik, maçın sevincini yaşayamadık.
  1 ... ottoman3541
 7. .
  orta okulda ya da lisedeki, "ulan yenildik yarın iyi taşak geçerler gitmesek mi okula yarın" muhabbetini birkaç üst seviyeye çıkarmış taraftarlardır.
  ... ciplak vatandas
 8. .
  ilk göztepe taraftarı gitmiştir.ne de olsa türkiyeyi avrupada temsil eden ilk türk takımının taraftarıdır onurludur gurur zaten cabası..
  ... keditestisleriyleoynayanfare