bugün

bende istedim gammaz olmayı yapmadı ibneler
5 senelik hakkım haram olsun size.
2 tane gammaz yapanlar bile listeye girmiş. yalnız haftanın gammazı gerçekten tur bindirmiş en yakın rakibine. silinen tüm entrylerinizden ilgili hanım sorumludur.
Genellikle 1,3 ayın en başarılı gammazı ve haftanın en çok gammazlayanı olarak en önlerdeki saflarımı koruyordum bir zamanlar. Uzunca bir süre de zirvede kaldım. Galiba ümidi kesmiş olacağım ki takmıyorum artık. Pek övünülecek bir şey yok.

Edit: anlam kayması vs düzeltildi, hatalar düzeltildi çöpler dışarı çıkartıldı.
ya yetkili ya kadın yazar olmanız durumunda gerçekleşen olaydır. sen ( ben ) sözlük sapı olarak 2 şer sayfa gammazladığın entrye bakılsın diye palamut gibi beklersin. sonra pazartesi olur istatistiklere bir bakarsın 400 puanlara kadar ulaşmış bir sözlük yetkilisi veya kadın yazar listenin tepesinde oturuyordur. sonra diyorlar ki neden riv riv riv ediyorsunuz. isyan çıkartmadığımıza dua edin ulan 1!!!1!!1 *
Tam piskopat işi hiç işim gücüm yok..

Abla ağır işsiz..
üzücüdür.

arkadaşlar haftanın en kral yazarı, haftanın pammmııığı, haftanın taşşşı, haftanın bebeksisi falan olsa onlara girin ama gammaz olarak ifşa edilmek.. ne bileyim yakışmıyor sizlere.

rica ediyorum beni gammazlamayın. günaha giriyorsun ki en başta. ispiyon hoş bir şey mi* bak adın çıkar. taşş gibi bir kızın sana veresi gelmiştir bir kurcikliyor aaa o da ne? haftanın gammazı. ee verir mi babako? vermez. bana verir. üzülürsün sonra.

bence bir daha düşünün ya. söylediklerim çok makul, mantıklı.
hiçbir zaman olmayacağım durum. ayıp ayıp, bir de utanmadan iftihar ediyorlar kendileriyle.
(bkz: işkur)
moderasyonun kulaklarını çınlattıran hadisedir. tamam pozitif ayrımcılığa bir yere kadar varız ama bu nedir lan. 538 puan ne oğlum ? bizim nick ortalarda bile yok. oysa 2 tam sayfa gammazlanmış entry duruyor lobut gibi orada. küfürler hakaretler ensestler formatın f sinin olmadığı entryler. bizde mi saçlarımızı boyatalım maviş falan yapalım marge simpson gibi lan illa ki.