bugün

şahsen bir erkek olarak her sabah duş alıyorum ben. lütfen. saçınızı bahane etmeyin.
Samimidir. Kokar ama biraz da. Sevişiyorsa önemli değildir o koku.
hafta arası başını bi kaç kez yıkamıyorsa saçları sağlıklıdır.
kendi isteği dışında hayat şartları sebebiyle banyo yapan kızdır. sürekli seyahat edebilir , ev durumdan dolayı böyle olabilir. gayet normaldir tabi istek dışındaki sebeplerden dolayı ise.
Küçükken ben. 6 yaşındayken pazardan pazara çimdirirdi annem beni.

Şimdi yıkanıyoz ertesi gün saç yağlanıyo çok saçma. Her gün banyo yapmak güzel de saç dibi ağrısını anlayamazsınız.
- sevgilisi yoktur.
- o bir gün seks yapıyordur (eğer yapıyorsa)
- diğer günler kokar.
- kıllı olma ihtimali yüksek.
kısacası pistir.
kız temiz kokmalı aga
Neden kız? Yani neden bunca cinsiyetçi başlık anlatsana biraz. Yani "haftada bir banyo yapan insan" başlığı neyine yetmiyor mesela?
Öyle kızmı olur? Kendi kendime sorduğım olay. Zaten bildiğim kadarıyla kızlar en az 3 4 günde bir yıkanmak zorun'da, malüm olaylar'dan mütevellit.
kız buldunuz'da kıllısını arıyorsunuz sevişmeden önce bir banyoya sokarsınız olur biter.
Tasarruflu kızdır. Hemen evlenilmeli. Evet.
Ya sikem tasarrufu en geç iki hadi bilemedin üç günde bir on dk duş alsa bile yeter kızı erkeği yok bu işin kokmayın. bak yaz da geliyor. lütfen sabah kalkınca ve gece yatmadan önce dişleri de fırçalayalım. sabahları toplu taşıma araçlarında ağız kokunuzu çekmek zorunda değiliz. deodorant ve parfüm kullanmaya da özen gösterelim. o kılları da bi alalım feministlik hippilik falan değil bu düpedüz pasaklılık.
Saçına yeni fön cektirmistir * .